DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 16 z 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25
 #1073037  autor: Karlos20
 02 cze 2019, 02:02
Pakiety jednorazowe płatne nie będą skutecznie przedłużać GB (szczególnie te co aktywuje się w aplikacji Play24), kombinujcie z pakietami cyklicznymi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1073047  autor: Marek_G
 02 cze 2019, 09:41
Ale Play ostatnio wkurza klientów. Uciekłem z netem na kartę do T-Mobile (na abonament 20 Mb/s) to i z telefonem ucieknę. Już wstępnie przetestowałem w telefonie kartę Orange (25 GB gratis za doładowanie 50 zł + aktywacja przedłużenia GB na rok za 30 zł, BTW przy większych doładowaniach robi się to jeszcze bardziej opłacalne) i jestem zadowolony.
Czasy się zmieniają a Play tego nie rozumie. Teraz najważniejsze są pakiety danych. Widzę to po moich znajomych, już mało kto z młodszych do mnie tradycyjnie dzwoni czy wysyła SMSy, raczej wolą napisać czy zadzwonić na Messengerze (ma to i swoje wady, jak ktoś musiał zapłacić za każdy SMS czy minutę to nie zawracał głowy byle bzdurą). mam wrażenie, że niedługo odejdziemy z no-limitów na rzecz no-limitów internetowych.
Ponadto Play swoimi zagraniami wkurza świadomych klientów którzy wiedzą dlaczego są w Play. Ja jestem (jeszcze) w Play właśnie dlatego, że do tej pory było dość elastycznie, potrzebowałem więcej pogadać czy poużywać internetu, włączałem no-limit, innym razem nie potrzebowałem aż tyle więc korzystałem ze zgromadzonych złotówek/GB. Teraz Play-owa oferta na kartę straciła swoją główną zaletę.
Play chce wyciągnąć ode mnie więcej pieniędzy? Nie ma opcji, kasę dostanie ale Orange, Play będzie miał z tego 0. Czy nie lepiej zarobić mniej niż nie zarobić nic i przy okazji zyskać zły PR.
Nie wiem czemu Play tak się łasi na kasę tej niewielkiej grupki świadomych klientów. Przecież nie ma nas aż tak dużo a często jesteśmy dla swojego otoczenie ekspertami w dziedzinie i pomagamy im dobrać dobrą ofertę, ergo zadowolony klient chętniej poleci znajomemu danego operatora.
Klientom mniej świadomym bonusy czy GB i tak przepadały bo nie wiedzieli/nie pilnowali więc im to było wszystko jedno. Klientom świadomym nie było.
 #1073055  autor: PACYFIKATOR
 02 cze 2019, 13:11
Play na nas, czyli Januszach i tak wiele nie zarabiał, podzielam zdania innych, miał comiesieczne wpływy za Gb by utrzymać skarbonki internetowe, nie kumam, przecież to są wpływy. Tak wiem zarabiają na głupcach lub abonamentowcach. Nie tylko oni. Jednak pripeidowcy dorzucali co miesiąc na Internet.

No cóż, niezapłaczą za nami. Liste numerów już mam do przeniesienia. Oby tylko w plusie karty były. A do Orange naprawdę milej jest przejść kurierem i to z kilkoma jednocześnie.

Ciekawi mnie Jarekt, czy może nie robił testów Coca cola na kazdej z taryf. Czy faktycznie wiemy juz, że na wszystkich po 30 dniach pada....
 #1073059  autor: WR841ND
 02 cze 2019, 15:27
Wszystkie OPY maja 30 dni pakiet .. ( tylko PLAY pokazał że można mieć nie na 30 dni a na "wieczność w ODN " dla tych co bardzo mało zużywają to ma zaletę )

Ty Pacyfa władujesz przyjmijmy 12 x20 zł =240zł ja 25 na rok w net co daje na miesiąc 2.08zł...
Bug był w ODN --załatali cóż szkoda . Cóż była szansa wygrzmocić szympansa ..

Teraz przeliczmy te "twoje np 20zł" to daje mi 20 kodów ( pucha za 1zł ) to mam neta za free przez 6 miesięcy gdzie ty wydasz 120zł.... Dobry DEAL fakt nie za dużo go jest ale dla niektórych i tak za dużo.. wiec 100zł w kieszeni które mogę wpakować w co innego..
 #1073069  autor: PACYFIKATOR
 02 cze 2019, 20:20
Ja kolego, w Play od lat nic nie ładuje. Mam też takie cuda że jak bym je opisał to by wszystko załatali. Udzielam się tylko dlatego że liczyłem na te gb które będą siedzieć tak jak 5gb na święta, czy kody z cropa, MC, czy Promocji Enegizera.

To co mam to mam, a tam gdzie już nie mogę mieć to przechodzę do innej sieci. 10 numerów pospaceruje sobie. A 10 zostaję bo póki co, dawne dziury działają. Jak np net nielimitowany, nie powiem jak i co, gdyż chce to miec jak najdłużej. Dlatego mnie to lekko zabolało jak 24bis24 opisał kolejny błąd Play dotyczący netu... Wszyscy wiemy że to co tu się napiszę to leci do Play, a z Coca colą miałem nadzieję że nadal, jak rok w rok, nie będzie im to przeszkadzać że można gb kumulować, w końcu to ciągłe zyski.
 #1073127  autor: pipawolowa
 04 cze 2019, 01:09
Ryszard Lubicz pisze:
03 cze 2019, 18:16
Po wpisaniu kodu pokazuje mi tylko ile zostało GB. Ale do kiedy to nie.
w OdNowie nie sprawdzisz do kiedy pakiet jest ważny ani w apce p24 jak i kodem *109#. pozostaje pamiętać kiedy się wbiło kod każdy kod daje 30 dni i jeden drugiego nie przedłuża (mowa o ważności)

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #1073191  autor: PACYFIKATOR
 04 cze 2019, 18:28
https://allegro.pl/oferta/kody-coca-col ... 8147924552

Przepraszam jak nie wolno? allegrowych linków dodawać, ale chyba to oszust?

od
Client:43118349
1,00 zł

O sprzedającym
0,0%
Niby nie zarejestrowany a od"DoWinik"
1,00 zł"

15 osób kupiło 47 sztuk

NIE WIEKM CZY TO BŁĄD? ALE MIAŁEM INF (NIE MA TAKIEGO UŻYTKOWNIKA) a ma 2 negatywy.

"Nie znaleźliśmy użytkownika Client:43118349

Sprawdź czy nie zrobiłeś literówki lub przejdź na stronę główną."

"1 z 952 szt" tyle sztuk niby ma
Ostatnio zmieniony 04 cze 2019, 18:49 przez PACYFIKATOR, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1073192  autor: PACYFIKATOR
 04 cze 2019, 18:33
chyba ze zmienił nazwę, i stad błąd. Zalegalizował konto ?

Kody Coca Cola UkładajHistorie
DoWinik (0.0%)
1,00 zł

kup teraz
do wyczerpania przedmiotów
pozostało 949 sztuk
16 osób kupiło 50 sztuk
 #1073199  autor: TomLee
 04 cze 2019, 20:08
Co tak drogo? Właśnie kupiłem po 1 zł/sztukę :)
 #1073202  autor: TomLee
 04 cze 2019, 20:13
Czyli zaoszczędziłem 58 groszy :). I jeszcze nie musiałem doginać w upale do sklepu.
 #1073206  autor: marcin19883
 04 cze 2019, 20:20
Ja sobie dziś dwie puszki kupiłem w sklepie za 1,49zł :) Widzicie, nie jestem leniem i wychodze z piwnicy. Swoją drogą, puszek coli jest od groma w kazdym sklepie, więc nie rozumiem tego kupowania przez neta.
  • Strona 16 z 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25