DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 13 z 25
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 25
 #1072284  autor: Vincenzo
 21 maja 2019, 21:41
Czy nadal nie działają doładowania w Rok Ważności konta?
 #1072302  autor: lukjac
 22 maja 2019, 00:53
Niestety - po północy 12 GB przepadło. FPnK. Oznacza to że gigabajty z coli można przedłużyć innym pakietem, lecz nie da się tego zrobić skutecznie :)
 #1072390  autor: macqmacq
 22 maja 2019, 21:57
lukjac pisze:
22 maja 2019, 00:53
Niestety - po północy 12 GB przepadło. FPnK. Oznacza to że gigabajty z coli można przedłużyć innym pakietem, lecz nie da się tego zrobić skutecznie :)
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź, bo nie kumam bazy... :?
 #1072401  autor: lukjac
 23 maja 2019, 01:34
12 GB wbite, po dwóch tygodniach zostało przedłużone cyklicznym "starym" pakietem 600/700 MB/msc, po kolejnych dwóch tygodniach 12 GB wyparowało, też mam Formułę PnK
 #1072420  autor: macqmacq
 23 maja 2019, 11:41
lukjac pisze:
23 maja 2019, 01:34
12 GB wbite, po dwóch tygodniach zostało przedłużone cyklicznym "starym" pakietem 600/700 MB/msc, po kolejnych dwóch tygodniach 12 GB wyparowało, też mam Formułę PnK
To może doładowanie nowym kodem przedłuży pakiet z coli :mrgreen:
Ja np. necik z kodów zrobiłem 30 kwietnia i liczę, że wklepanie nowych kodów 29 maja zsumuje się i przedłuży o kolejne 30 dni - ale czy tak będzie, okaże się, jak to wykonam ;-)
 #1072433  autor: MDataa
 23 maja 2019, 15:16
Taryfa FPnK
1-szy kod uruchomiłem 20 IV i 21 V zabrane 3GB
2-gi kod uruchomiony 26 IV więc 27 V będzie wiadomo czy zabiorą kolejne 3 GB
ostatni kod uruchomiony 18 V
Wniosek_1: promocja CC tylko wydłuża datę ważności posiadanych GB.
Wniosek_2: dane z promocji CC będą zużywane w drugiej kolejności.
Wniosek_3: jeśli się miało XXX GB i nabiło CC 12 GB jednego dnia to po 30 dniach będzie (XXX -YYY) GB gdzie YYY to ilość danych zużyta w ciągu ostatnich 30 dni.
 #1072450  autor: Adriaan02
 23 maja 2019, 20:34
MDataa pisze:
23 maja 2019, 15:16
Wniosek_2: dane z promocji CC będą zużywane w drugiej kolejności.

Jak to w drugiej kolejności? Czyli mając skumulowane np. 100 GB i jeden pakiet z tej promocji łącznie 103 GB wykorzystamy np. 2 GB to będziemy mieli 98 GB a te 3 GB po 30 dniach zniknie ? Taki bonus na pozbycie się GB z konta :)

U mnie również wszystkie GB z kwietnia znikły, w maju nie wbijałem.

To już nie ten Play co dawniej, ale w ten sposób tylko pozbędą się klientów jak skończą się GB bo oferta samego netu w tej sieci kiepska a i kumulować już nie można w tych nowych pseudo pakietach z aplikacji.
 #1072451  autor: Marek_G
 23 maja 2019, 20:37
No to Play znowu niefajnie się zachował. To dziwne kombinowanie zaczęło się parę lat temu od czasu pierwszego bonusu za rejestrację który zaczął przepadać. Potem kolejne "usprawnienia" i też GB zaczęły przepadać. Jeszcze promocja Coca-Coli 2 lata temu przedłużała GB.
U mnie teraz przelała się czara goryczy i po zużyciu wszystkich pieniędzy trzeba będzie się po 10 latach przenieść najprawdopodobniej do Orange. Play w przeciwieństwie do Orange nie rozumie, że część klientów prepaid to ciułacze/chomiki którzy korzystają z telefonu nieregularnie. Sorry Play, przegięliście, uciekłem od was z Internetem na Kartę (głupie 4 zł i lejek) to ucieknę i z telefonem. Jak kiedyś polecałem znajomym tą siec tak teraz mówię "trzeba było się tu przenosić jak było tanio a nie teraz". Z najbardziej prokonsumenckiej sieci Play robi się T-Mobilem z najgorszych czasów (2012 r. - sprawdzanie stanu konta za 4 gr).
Sorry za lekki OT, musiałem swoje żale wylać.
 #1072452  autor: TomLee
 23 maja 2019, 21:15
Play jako jedyny operator ma tego typu promocje, więc wszelkie wpisy, jaki to on jest niefajny, uważam za mocno przesadzone. Ja rozumiem, że Janusze chciałyby mieć te GB z kodów "po wieki", ale to już byłoby przegięcie. Sam korzystam na kilku kartach z tej promocji i jestem zadowolony. Przy cenie 2 zł za puszkę dostajesz gratis 3 GB na miesiąc, czego chcieć więcej?
 #1072456  autor: MDataa
 23 maja 2019, 22:12
Adriaan02 pisze:
23 maja 2019, 20:34

Jak to w drugiej kolejności? Czyli mając skumulowane np. 100 GB i jeden pakiet z tej promocji łącznie 103 GB wykorzystamy np. 2 GB to będziemy mieli 98 GB a te 3 GB po 30 dniach zniknie ? Taki bonus na pozbycie się GB z konta :)
Dokładnie tak.
Tylko te 98GB dostaną 30 dni więcej życia.
 #1072457  autor: Adriaan02
 23 maja 2019, 22:19
TomLee pisze:
23 maja 2019, 21:15
Play jako jedyny operator ma tego typu promocje, więc wszelkie wpisy, jaki to on jest niefajny, uważam za mocno przesadzone. Ja rozumiem, że Janusze chciałyby mieć te GB z kodów "po wieki", ale to już byłoby przegięcie. Sam korzystam na kilku kartach z tej promocji i jestem zadowolony. Przy cenie 2 zł za puszkę dostajesz gratis 3 GB na miesiąc, czego chcieć więcej?

Nie po wieki, tylko, dopóki kiedy kupujesz kolejne pakiety i je przedłużasz. Nie chodzi o bezterminowa ważność.

Kumulacja nie jest zła to korzyść zarówno dla klienta, jak i dla operatora, to właśnie ta cecha wyróżniała Play i głównie z tego powodu przerzedłem do tej sieci ponad 3 lata temu. Ja widzę zalety takiego rozwiązania:

Kumulacja pakietów to korzyść dla obu stron:

Dla klienta:

Kupując pakiet danych ważny 30 dni i przedłużając go kolejnym pakietem, klient może korzystać z internetu na zasadzie: w tym miesiącu wykorzystam sobie 2 GB w innym 10 GB a jeszcze w innym 500 MB

Dla operatora:

Pewność, ze w kolejnych miesiącach klient będzie kupował pakiet, aby zachować zgromadzone GB i nie przejdzie do innej sieci (szkoda GB).

Jeśli Play zabiera te GB to niech, chociaż zaoferuje pakiety GB w rozsądnych cenach i z rozsądną ilością GB albo niech wprowadzi pakiet np. za 10 zł z 5 GB, które można kumulować i przedłużać.

Nie każdy potrzebuje pakiet no limit z rozmowami czy SMS-ami, skoro rozmawia tylko kilka minut i wysyła parę SMS-ów w miesiącu lub w ogóle, a tylko w tych pakietach jest w miarę rozsądna ilość GB.

W Play ostatnio zaszło wiele niekorzystnych dla klienta zmian, dużo by wymieniać np. brak pełnej historii doładowań (tak dużo miejsca zajmowała na serwerach ? :), wykorzystanie internetu w nowej aplikacji mniej szczegółowe. No tak, po co klient ma wiedzieć, ile wydał na doładowania przez lata czy jak zostały podliczone sesje internetowe. Najlepiej, żeby klient co raz więcej płacił a coraz mniej wiedział :)

MDataa pisze:
23 maja 2019, 22:12
Dokładnie tak.
Tylko te 98GB dostaną 30 dni więcej życia.

Czyli trzeba te GB wklepywać na innej "czystej" karcie. A to cwaniaki :D
 #1072460  autor: PACYFIKATOR
 23 maja 2019, 23:27
"W Play ostatnio zaszło wiele niekorzystnych dla klienta zmian, dużo by wymieniać np. brak pełnej historii doładowań (tak dużo miejsca zajmowała na serwerach ? , wykorzystanie internetu w nowej aplikacji mniej szczegółowe. No tak, po co klient ma wiedzieć, ile wydał na doładowania przez lata czy jak zostały podliczone sesje internetowe. Najlepiej, żeby klient co raz więcej płacił a coraz mniej wiedział"

Zgadzam się z Tobą, co do tego, ale jest jeden plus... wcześniej jak w jakiś sposób zgromadziłeś np minuty do Play, to w starych aplikacjach jak masz stan darmowy pokazuje BEZLIMITU, a w nowych aplikacjach play24 pokazuje dokładnie jaki to limit. Ale z tą historia doładowań to strasznie dowalili.
 #1072473  autor: darek032
 24 maja 2019, 12:01
witam was,

Prosze o pomoc, mam zgromadzone 151gb ważne do 8.06.2019. Dzisiaj dodałem 1 kod coca cola, wydłuzyło mi ważność całości do 23.06. Czy mogę wyłaczyć pakiet cykliczny 600/700mb co wydłużało mi wazność gb? Taryfa formuła play na karte. Z góry dziękuję za pomoc
 #1072476  autor: TomLee
 24 maja 2019, 13:09
Sam chciałbym wiedzieć :). Ale nie minęło jeszcze 30 dni od uruchomienia u mnie.Ostatnio na forum nie udziela się już niestety przydatnych informacji. Wszyscy nabrali wody w usta z uwagi na to, że jak coś wyjdzie to Play to od razu poprawi.To już nie jest to forum co pół roku temu.
  • Strona 13 z 25
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 25
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 25