DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #1064067  autor: zoltan666
 01 lut 2019, 21:05
W taryfie odNOWA mam jeszcze GB z tych 5 GB przyznanych na święta, które są ważne bezterminowo. Jeśli teraz aktywuję tą promocję to które GB będą zużywane w pierwszej kolejności?
 #1064070  autor: Adriaan02
 01 lut 2019, 21:29
zoltan666 pisze:
01 lut 2019, 21:05
W taryfie odNOWA mam jeszcze GB z tych 5 GB przyznanych na święta, które są ważne bezterminowo. Jeśli teraz aktywuję tą promocję to które GB będą zużywane w pierwszej kolejności?

W pierwszej kolejności GB z promocji Darmowy Internet
 #1064073  autor: Pawrzes
 01 lut 2019, 21:33
zoltan666 pisze:
01 lut 2019, 21:05
W taryfie odNOWA mam jeszcze GB z tych 5 GB przyznanych na święta, które są ważne bezterminowo. Jeśli teraz aktywuję tą promocję to które GB będą zużywane w pierwszej kolejności?

W pierwszej kolejności zużywane są pakiety terminowe z nowej promocji 3 x 10 GB.

Pozdrawiam
 #1064098  autor: Dorotea
 02 lut 2019, 08:43
Strona promocji: https://www.play.pl/promocja/30GB/

Blog: https://blogplay.pl/2019/02/mega-promo- ... repaidzie/

Rzecznik Play: pisze:3x5GB – dla tych, którzy nie mają lub nie korzystają z Play24 została przygotowana druga wersja promocji – żeby włączyć ten pakiet wystarczy wpisać i wysłać SMS z kodem: *111*570*1#
Próbował ktoś tak aktywować?

Przy okazji usunęli Formułę Unlimited, ostała się tylko tam, gdzie była włączona...
 #1064157  autor: Skyline
 02 lut 2019, 14:21
Dorotea pisze:
02 lut 2019, 08:43
Rzecznik Play: pisze:3x5GB – dla tych, którzy nie mają lub nie korzystają z Play24 została przygotowana druga wersja promocji – żeby włączyć ten pakiet wystarczy wpisać i wysłać SMS z kodem: *111*570*1#
Próbował ktoś tak aktywować?
Kodem działa, przynajmniej w taryfie Od nowa.
5Gb przyznane błyskawicznie.
 #1064175  autor: jarekt
 02 lut 2019, 16:08
jarekt pisze:
31 sty 2019, 17:53
Po zużyciu GB z tej promocji zostaniemy o tym fakcie powiadomieni SMSem.

Sprawdzone praktycznie: otrzymujemy komunikat (w niektórych taryfach 2 komunikaty):
"Twoj promocyjny pakiet internetu sie skonczyl. Szczegoly: www.play.pl"

Możemy też dostać (w zależności od taryfy) dodatkowy - ogólny - komunikat, że nie mamy już żadnego pakietu (lub szybkiego pakietu i został nam tylko wolny ale darmowy cennikowy lejek 0,03Mbit/s, jak to jest w PnKLT):
"Wykorzystales szybki internet. Aby korzystac z transferu z pelna predkoscia, doladuj konto lub wlacz np. 2 GB na 30 dni za..."
 #1064182  autor: jarekt
 02 lut 2019, 16:51
@marcz, nie pamiętam.
Poprzez zmianę taryfy w Play24 oczywiście nie da się (Metoda #1).
Metoda #2 (krótki kod) - nie pamiętam. Sprawdź: *163*7#.
Metoda #3 (MZT - Menu Zmiany Taryf *163#) - nie pamiętam, ale chyba jest.
Metoda #4 (infolinia) - nie kojarzę czy tak zrobiłem kiedykolwiek albo robiłem ale nie pamiętam.
Metoda #5 (zgłoszenie przez Play24) - nie kojarzę czy tak zrobiłem kiedykolwiek albo robiłem ale nie pamiętam.
 #1064186  autor: jarekt
 02 lut 2019, 17:07
Tylko PnKLT i obydwa rbmSMy mają lejek (z taryf objętych promocją).
PnKRWK i rbmSMpl nie mają SD.
Jeśli planujesz równolegle zbierać i przedłużać inne GB, szczególnie wraz z PromoZŁ, to dobra jest FPnK, a jeśli niepotrzebny jest SD, to być może PnKRWK (pomijam trikowe/nieregulaminowe robienie RWK w innych taryfach).
OdN też jest dobra ale ogólnie trzeba wiedzieć czego się chce. Tak samo jak obydwa rbmSMy.

Na 3 miesiące neta bez żadnych ograniczeń prędkości, z bezpłatnym lejkiem bezpieczeństwa (gdy pakiet się skończy), z darmowymi rozmowami i SMSami w sieci P4 (SD) no i RWK :) najlepsza jest PnKLT lub rbmSM (obydwie nie mają limitów prędkości, mają SD, mają lejek i można zrobić w nich RWK).
Generalnie preferuję PnKLT bo załapuje się na więcej promocji i działa w niej więcej usług, ale to też zależy od profilu korzystania (szczególnie przez te 3 miesiące).

W PnKLT jest też najwyższy bonus za doładowanie, bo aż 30% kwoty.
Są też cennikowe bonusy GB za każde doładowanie.

Dodatkowo za doładowanie 100zł można otrzymać aż 110zł samego bonusu PromoZŁ (odpowiednio manipulując usługami/promocjami), który można przedłużać, a za kwotę 100zł (która pozostaje nienaruszona na koncie) można kupić łącznie 20 pakietów 10za5, co da dodatkowe 200zł, czyli łącznie 310zł za 100zł (w razie czego można taryfę zmienić na np. FPnK, a PromoZŁ i ZŁ z głównego zostaną zachowane).
Albo większość przeznaczyć na pakiety GB, a tylko niezbędne minimum na przedłużanie PromoZŁ.
Ale to ma wszystko sens gdy z numeru chcesz dłużej korzystać i w miarę regularnie.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2019, 17:28 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7