DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #1063913  autor: jarekt
 31 sty 2019, 17:53
Startuje nowa promocja "Darmowy Internet dla Ofert na Kartę": kumulujące się 10GB co miesiąc do końca kwietnia, łącznie 30GB (DI30).

Promocja startuje 1 lutego 2019r. i potrwa do 30.04.2019r.

Przyznane pakiety od razu są ważne do 30 kwietnia.

Promocja dostępna dla poniższych taryf:

PnK (Play na Kartę) - najprawdopodobniej też PnKStart (MNP),
PnKRWK (Play na Kartę Rok Ważności Konta),
PnKLT (Play na Kartę Lubię to!),
FPnK (Formuła Play na Kartę),
OdN (Play na Kartę odNOWA),

InK (Internet na Kartę),

rbmSM (RBM SieMa na Kartę),
rbmSMpl (RBM SieMa na Kartę PL).


Uruchomienie promocji kodem *111*570*1# spowoduje bezpowrotne przyznawanie miesięcznie 5GB zamiast 10GB, także uruchamiamy promocję w apce P24.

Ilość przyznanych/pozostałych GB otrzymamy kodem *106# (*103# dla OdN). Najprawdopodobniej również będzie widoczna w P24 (choć być może nie we wszystkich taryfach).
Po zużyciu GB z tej promocji zostaniemy o tym fakcie powiadomieni SMSem.

Pakiet nie ma ograniczenia prędkości.


Regulamin: https://www.play.pl/resources/pdf/2019/ ... 022019.pdf
Strona Promocji: link


PS. Kilka razy w dalszej części regulaminu pojawia się taryfa PnKSurf także jest szansa, że w niej też promocja zadziała (a być może i w rbmE oraz PInK - do sprawdzenia).
Ostatnio zmieniony 01 lut 2019, 01:52 przez jarekt, łącznie zmieniany 5 razy.
 #1063996  autor: goral2099
 01 lut 2019, 10:49
No proszę, jak miło. Akurat dziś w nocy 4 abonamenty mi się przeniosły na kartę i taki bonusik na start. :) Już aktywowane przez aplikację.

Dorotea: Właśnie miałem pytać, czy działa w PInK, bo mi się abonament internetowy dziś w nocy rónież skończył i muszę kartę aktywować. :)
 #1064030  autor: jarekt
 01 lut 2019, 14:55
Promocja ma standardowy (standardowy, bo trwający już 3 rok) - pozytywny - efekt uboczny, o którym zawsze pisałem przy tego typu promocjach (darmowe cykliczne pakiety neta).
Nie będę się o tym kolejny raz rozpisywał. Dodam tylko, że jest w tym momencie ciekawa sytuacja, bo mamy luty, a promocja jest dostępna od lutego, no i w dodatku luty jest krótki (28 dni).
Oznacza to, że np. dzisiaj (1 lutego), "uboczne" przedłużenie ważności zwykłych GB o 30 dni daje wyjątkowo ważność do 28 lutego, a nie do 31 lutego, bo takiego dnia nie ma, a system nie daje również ważności do 2 marca, która - jeśli chodzi o dzień miesiąca - byłaby później niż dzień uruchomienia pakietu cyklicznego (1.) - bo system przyznawania pakietów cyklicznych "reguluje" płynnie ważność bieżącego pakietu, tak aby zawsze był ważny do końca dnia poprzedzającego przyznanie kolejnego pakietu, a te zawsze są przyznawane tego samego dnia (czyli w tym wypadku kolejny będzie przyznany 1 marca, więc ważność "uboczna" zwykłych GB jest przedłużana właśnie "tylko" do 28 lutego).
Albo mówiąc inaczej: bieżąca ważność zwykłych GB jest zawsze miesięczna (a nie 30 czy 31 dni) minus 1 dzień.

Ale to tak jak mówiłem dotyczy efektu ubocznego tej promocji, ale bardzo przydatnego gdy ktoś ma GB w taryfie PnKLT (przez 3 miesiące nie musi ich przedłużać :)). Trzeba oczywiście sobie wszystko przemyśleć i rozplanować.

PS. Do tej promocji (DI30) najlepsza oczywiście jest (z reguły) PnKLT, zwłaszcza z darmowym RWK i aktywnym SD :).
 #1064047  autor: 24bis24
 01 lut 2019, 17:05
adacomp pisze:
01 lut 2019, 16:41
Nie ma RWK w PnKLT! nawet jak załadujesz za 300zł
nawet jednego grosza nie trzeba doładowywać. Ty zawsze byłeś teoretykiem :D .
Ale jak załadujesz za 301zł zdrapką to będziesz miał RWK.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1064067  autor: zoltan666
 01 lut 2019, 21:05
W taryfie odNOWA mam jeszcze GB z tych 5 GB przyznanych na święta, które są ważne bezterminowo. Jeśli teraz aktywuję tą promocję to które GB będą zużywane w pierwszej kolejności?
  • Strona 1 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7