DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 6 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #1068857  autor: macqmacq
 01 kwie 2019, 18:45
Okazjonator pisze:
01 kwie 2019, 16:39
bolek2004 pisze:
20 mar 2019, 21:35
No i skończył się high life z tym pakietem:) Raczej każdy wie o co chodzi:)
O co ?
Podobno była możliwość aktywacji pakietu po zmianie taryf... Sam nie próbowałem, bo starcza mi na kilku numerach ;-)
 #1069777  autor: marcz123456
 18 kwie 2019, 14:24
Myślicie że pojawi się kolejna edycja? Internet na lato? Bo nie wiem czy zwijać żagle znów do virgina czy zostać w jakiejś plejowej. Gdyby nie ubili tego fajnego pakietu w fakcie to nie byłoby problemu :x
 #1070096  autor: jarekt
 24 kwie 2019, 15:55
Na jednym z numerów z tym pakietem zdarzyła się rzecz następująca: zamiast 10GB, system pozwolił na przesłanie aż prawie 150GB! Co ciekawe sesja netowa była kilkukrotnie przerywana i to już po tym jak pobrało ponad 10GB czy 30GB, a nawet modem (rzecz działa się na stacjonarnym PC) był kilka razy wyciągany/resetowany (z powodu niezwiązanego z transmisją danych - takie tam testy robiłem) gdzieś w okolicach 50GB, 80GB i 120GB.

Nie chcę na razie zdradzać szczegółów (jaka taryfa, co i jak włączone, w jakiej kolejności, jakie usługi/pakiety, itp.itd.), bo jeszcze to analizuję i będę sprawdzał/próbował czy da się to powtórzyć. Może to tylko chwilowe zacięcie systemu, a może kolejny babol na darmowy i szybki net z P4 (jest tego trochę). Nawet jak to dokładnie rozkminię, to raczej dokładnego opisu nie dam (choć nigdy nie wiadomo). Ale jakieś dodatkowe podpowiedzi i owszem.

Nie mam też pewności czy jest to związane z tym pakietem czy jest to sprawa niezależna i da się ją powtórzyć (gdyby oczywiście to nie był jakiś chwilowy babol) spełniając odpowiednie warunki.

Mogę tylko napisać, że taryfa głosowa i net idzie pełną parą :).

Natomiast bardzo ciekawe jest to, że ten babol i ta ilość (około 150GB) jest (z tego co już wiem) bardzo podobna do tego babola w T-Mobile: viewtopic.php?f=27&t=128449
Ale to może być tylko taki dziwny zbieg okoliczności i że w dodatku mnie akurat w obydwu przypadkach spotkał zaszczyt o tym wspomnieć :).
 #1070146  autor: mateo1995
 24 kwie 2019, 21:33
jarekt pisze:
24 kwie 2019, 15:55
darmowy i szybki net z P4 (jest tego trochę)
Może w takim razie, jeśli już o tym wspomniałeś, byłbyś w stanie podzielić się jakimś sposobem na darmowy internet, niekoniecznie w jakieś dużej ilości, powiedzmy tak około 20GB/mc? Osobiście mam nr służbowy z 20GB/mc i brakuje mi te 20-30GB/mc do drugiego slotu sim żeby pozbyć się opłat za internet. No chyba że te sposoby są na właśnie max 30GB to nie ma tematu.
 #1070154  autor: marcin19883
 24 kwie 2019, 23:35
jarekt pisze:
24 kwie 2019, 15:55
Na jednym z numerów z tym pakietem zdarzyła się rzecz następująca: zamiast 10GB, system pozwolił na przesłanie aż prawie 150GB!
Mam właśnie w tej chwili to samo. Skończył mi się pakiet 10GB i nadal pobieram pliki. :lol: Taryfa Rbm Siema PL i na PLAY24 widze, że mam jeszcze 188MB, ale już dawo je pobrałem i teraz lecę dalej.
  • Strona 6 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7