DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #1066598  autor: jarekt
 02 mar 2019, 16:33
Najpierw jej przyznali pakiet 1 lutego, a dopiero po 2 dniach (3 lutego) aktywowałeś promo???

Po drugie: pakiet nie jest przyznawany po 30 dniach, ani po 31 dniach, ani po 28, ani po 29.
Pakiet jest przyznawany po miesiącu zawsze tego samego dnia, czyli po różnej liczbie dni, bo miesiąc ma różne ilości dni. Jedyna wyjątkowa sytuacja jest wtedy, kiedy pakiet ma być przyznany w kolejnym miesiącu, w dniu, którego nie ma (a był w poprzednim), ale nie będę się o tym rozpisywał.
 #1066607  autor: jarekt
 02 mar 2019, 17:11
Na dzień dzisiejszy mogę tylko napisać, że usługa aktywowana 1 lutego, zgodnie z oczekiwaniami przyznała kolejny pakiet 1 marca, a aktywowana 2 lutego, przyznała dzisiaj, 2 marca. Nie mam akurat numerów z aktywacją usługi 3 lutego, ale mam w innych dniach lutego i spodziewam się przyznania tego samego dnia w marcu i w kolejnym miesiącu - w kwietniu. Jeśli coś nie będzie tak jak powinno, to na pewno napiszę.

Aktywacja usługi 3 lutego i przyznanie kolejnego pakietu 1 marca jest dla mnie bardzo dziwne i nie pamiętam takiej lub podobnej sytuacji, a przeleciało przez moje kontrolne rączki kilkanaście tysięcy przeróżnych pakietów cyklicznych (płatnych i darmowych).
 #1066715  autor: grzesio0401
 03 mar 2019, 18:35
Ok, dzięki czyli nic z tego. To jeszcze pytanie, mam dwie nie rozpakowane karty z Fakt Mobile z przeniesionym nr dla promocji 500zł/50GB ale jak wiadomo zakończyli ją dlatego pytanie czy można je teraz aktywować zmienić taryfę dla odebrania bonusu 10GB i odebrać bonus 20GB/2mc?
 #1066716  autor: jarekt
 03 mar 2019, 18:40
abberline pisze:
03 mar 2019, 18:30
Zmieniając taryfę utracisz BzP.
...a nawet gdyby się zachowały, to GB z tej promo trafiają na inne konto...
...no chyba, ze akurat będzie to taryfa z lejkiem, to wtedy akurat ta promo przedłuża dodatkowo i niechcący ważność zwykłych GB (a takimi się staną GB z BzP po migracji i zachowaniu ich w odpowiedniej taryfie) o miesiąc-minus-1dzień :).
 #1067215  autor: jarekt
 10 mar 2019, 03:08
Są spore problemy z przyznawaniem kolejnych pakietów w taryfach rbmSMpl i OdN.

Około 2/3 numerów (60%) z tymi taryfami nie dostało kolejnego - drugiego - pakietu 10GB. Łącznie to będzie jakieś 40-45 osobo-numerów bez pakietu, więc próbka taka dosyć miarodajna.
Numery z taryfą PnKLT w 100% dostały drugi pakiet, a tych numerów jest łącznie nawet więcej niż wszystkich pozostałych (w innych taryfach).

Co ciekawe niektóre osoby mają np. 4 numery, kupione tego samego dnia, mają kolejny numer seryjny, numery fona też kolejne, i wszystko jest na nich robione identycznie i o tej samej godzinie (np. aktywacja tej promocji na tych 4 numerach nastąpiła w ciągu kilkudziesięciu sekund), użytkowane są również w identyczny lub prawie identyczny sposób, a mimo to tylko część z nich (2 numery konkretnie) dostały kolejny pakiet. Te 4 numery są OdN.

Inna osoba podobnie z tym że szopka odbyła się w rbmSMpl.

Poczekam jeszcze 2-3 dni, bo ze względu na 28-dniowy luty lubi się czasami w systemie namieszać (np. płatne pakiety cykliczne aktywowane w lutym, w marcu przyznały się 3 dni później niż to normalnie się odbywa, a ich ważność odpowiednio się skróciła do 28 dni licząc z dniem odnowienia - np. pakiet aktywowany 5 lutego był ważny do 7 marca, odnowienie nastąpiło 8 marca, a ważność została ustalona na 4 kwietnia, kolejny przyzna się już normalnie 5 kwietnia z ważnością do 4 maja itd. już bez żadnych niespodzianek).

Także jeśli ktoś ma te taryfy i bazuje na tym necie to niech się pilnuje, szczególnie w OdN, bo można sobie w niej konto wyczyścić (w rbmSMpl jest lejek więc nam to nie grozi).
 #1067270  autor: jarekt
 11 mar 2019, 02:37
jarekt pisze:
10 mar 2019, 03:08
Są spore problemy z przyznawaniem kolejnych pakietów w taryfach rbmSMpl i OdN...
Wszystkie problematyczne numery otrzymały zaległy pakiet z jednodniowym opóźnieniem.
Dodam jeszcze, że wszystkie numery w FPnK również (jak w PnKLT) nie miały żadnych problemów z terminowym otrzymaniem drugiego pakietu.
Ciekawe czy za miesiąc też będzie taki poślizg czy to tylko jednorazowy wybryk.
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7