DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1061741  autor: GaduAirowiec
 06 sty 2019, 15:19
zoltan666 pisze:
06 sty 2019, 12:20
I jak tam w taryfie odNOWA komuś te promocyjne GB przepadły po 30 dniach? Mnie 30 dni minęło wczoraj i na razie GB jeszcze są.
Nie wiem jak w odNowie ale w taryfie Play Formuła na Kartę, darmowe 5GB skumulowało się z całym wcześniej zgromadzonym pakietem GB , dodatkowo pakiet 20GB za 10zł skumulował się i przedłużył ważność całej paczki:) i bedzie można przedłużac kolejnymi płatnymi pakietami. Taka promocja to ja rozumiem!
 #1061748  autor: 24bis24
 06 sty 2019, 15:51
GaduAirowiec pisze:
06 sty 2019, 15:19
pakiet 20GB za 10zł skumulował się i przedłużył ważność całej paczki:)
bo w Twoim przypadku nie minęło 30 dni od aktywacji pakietu 20GB za 10zł jeszcze
GaduAirowiec pisze:
06 sty 2019, 15:19
i bedzie można przedłużac kolejnymi płatnymi pakietami.
i tu się rozczarujesz :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1061763  autor: GaduAirowiec
 06 sty 2019, 16:56
Nie rozczaruję się. Wcześniej też był np. darmowy pakiet 2GB który kumulował się z innymi GB.Play ma najlepsze promocje i wie że użytkownicy karciani nie odejdą jak coś da za darmo a trzeba będzie potem przedłużać płatnymi pakietami. To bardzo dobra gra.
 #1061769  autor: GaduAirowiec
 06 sty 2019, 17:33
24bis24 pisze:
06 sty 2019, 17:20
ja pisze o 20gb za 10zł a nie o darmowych 5gb
20GB też się zsumowało z wcześniejszymi GB w jeden pakiet i przedłużyło całość o 30dni :)) Wszystko gra i buczy. I tak ma być w Play!
 #1062204  autor: jarekt
 10 sty 2019, 20:19
5GB z tej promocji jest (było) w opcji Full Wypas.

Full Wypas oznacza 3 dodatkowe bonusy (oprócz samych darmowych 5GB na 30 dni):
1. GB z tej promocji przedłużały SKUTECZNIE stare GB już obecne na naszym koncie - potwierdzone na wielu numerach;
2. GB z tej promocji (wraz z resztą GB) zostają SKUTECZNIE zachowane na koncie jeśli je przedłużymy innym pakietem (można to robić w nieskończoność, jak to w Play) - potwierdzone na wielu numerach;
3. GB z tej promocji działały w niektórych ciekawych taryfach nieobjętych regulaminem - potwierdzone na wielu numerach.

Dzięki temu, że to pakiet Full Wypas, ktoś kto zna ofertę Play/RBM i/lub śledzi dział prepaid na forum, mógł (wciąż w zasadzie może) przygotować sobie zupełnie za darmo (bez absolutnie żadnego doładowania) na dowolnym głosowym starterze Play/RBM/Fakt, pakiet 6GB (sześć GB) ważny 2 miesiące (ze starterem ważnym znacznie dłużej bo rok). Można sobie oczywiście przygotować dowolną ilość takich pakietów/starterów (można było, bo samego 5GB już nie można aktywować).

Co ciekawe płatny pakiet 20GB za 10zł (również z grudniowej promocji) oferował tylko bonus #1 (potwierdzone na wielu numerach) choć jestem jeszcze w trakcie niezakończonych testów z bonusem #2.