DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1058999  autor: zoltan666
 10 gru 2018, 23:38
jarekt pisze:
09 gru 2018, 15:16
Jedyny moment, w którym można coś stracić za gapiostwo i opieszałość, to moment odbioru małego kodu (pierwszego kodu) w apce.

Nie zapisanie sobie tego kodu (np. w notatniku) natychmiast po jego odczycie/otrzymaniu/odebraniu może już po kilku sekundach spowodować jego utratę, bo kod znika bezpowrotnie w wyniku wykonania wielu czynności (lub powstania pewnych zdarzeń w fonie), których nie będę tu wymieniał.

Kod należy po prostu natychmiast gdzieś zapisać/zapamiętać. Inaczej mogą być kłopoty...

Zresztą ostrzega o tym wyraźnie regulamin akcji:
§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI pisze:4. Kod z wiadomości pull jest jednorazowym kodem, który należy natychmiast wykorzystać lub zapisać. W przypadku braku jego natychmiastowego wykorzystania (zapisania) kod przepada bezpowrotnie.
Właśnie zauważyłem, że ten kod jest do odczytania także w Play24 w Wiadomościach.
 #1059029  autor: jarekt
 11 gru 2018, 10:16
Jak na razie była tylko jedna mała pula i się wyczerpała już 5 dni temu po kilkunastu godzinach od startu promocji (2. dnia promocji).
Myślę, że jeszcze dorzucą.


---edit---
UWAGA!!! - nie było niespodzianki i 5GB z tej promocji przedłuża SKUTECZNIE stare GB, które mieliśmy na koncie.
Sprawdzone i potwierdzone na kilkunastu numerach.

Więc nie tylko dostajemy 5GB gratis, ale oszczędzamy np. 5zł na dodatkowy pakiet MB/GB potrzebny do przedłużenia swoich uzbieranych GB na kolejny miesiąc czyli do stycznia.

Pozostaje więc jeszcze kwestia czy tak zsumowane GB, a przynajmniej te 5GB z tej promo, zostaną skutecznie przedłużone za miesiąc, gdy je spróbujemy przedłużyć do lutego (i potem na kolejne miesiące) innymi MB/GB, np. pakietem 600MB/5zł.
 #1059252  autor: babcia77
 13 gru 2018, 12:47
Ryszard Lubicz pisze:
13 gru 2018, 10:01
Po tygodniu bojów z Play ,wreszcie pakiet mi wskoczył. Jak rozumiem jest on bezterminowy?
Nie wiem czy miałeś "najnowszą| wersję aplikacji". Ja dziś rano sprawdzałem i kodów nie było. Aplikacja niby najnowsza. A godzinę temu w Google Play pojawiła mi się aktualizacja Play24. Zainstalowałem i dostałem kody od ręki.

Co ciekawe mam podpięte 9 numerów z czego 8 to abonamenty. Na każdy dostałem kod promocyjny. Jedyny numer na kartę został przeniesiony z Folx i po wyczerpaniu bonusów za przeniesienie (200 GB głównie) nie był doładowany. Mimo to dało się wysłać SMS-a aktywacyjnego z kodem na 8036 i po kilkudziesięciu sekundach dostałem zwrotnie informację o aktywacji pakietu. Ważny 30 dni czyli do 12.01. Plus info że po wyczerpaniu pakietu 5 GB można nadal do końca terminy ważności korzystać z neta z lejkiem.
 #1059273  autor: Ryszard Lubicz
 13 gru 2018, 16:22
Barciur pisze:
13 gru 2018, 14:00
24bis24 pisze:
13 gru 2018, 13:09
Ryszard Lubicz pisze:
13 gru 2018, 10:01
Jak rozumiem jest on bezterminowy?
A próbowałeś przeczytać regulamin?
Albo chociaż tytuł wątku :lol:
Obrazek

Grażynko wybacz...
 #1059275  autor: jarekt
 13 gru 2018, 16:37
@Ryszard Lubicz, jeśli pakiet będzie działał bezterminowo, to:
- się cieszysz,
a jeśli przepadnie po 30 dniach, to:
- piszesz reklamację i gdzieś w jej środku dodajesz:
"W związku z powyższym wprowadzeniem mnie w błąd, wnoszę o uznanie mojego konta kwotą 50zł (Pakiet Złotówek)".
 #1059466  autor: Karlos20
 15 gru 2018, 12:49
Mi nie jest potrzebny, może komuś się przyda :)
SNPGJTF3 na 8036 i 5 GB ląduje na konto :) Przypominam, że to pakiet na 1 numer i na 1 raz, na wybraną taryfę (polecam odNOWĘ).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1059944  autor: abberline
 20 gru 2018, 21:59
Ciekawe jak to będzie z tym pakietem w taryfie odNOWA. Może jednak nie przepadnie :D Ale ja tu w sumie w innym celu piszę... łapcie:

SM3PTGTL
S64XN9TJ
SH9K4NMH

Wesołych Świąt! ;)
 #1059945  autor: TomekErek
 20 gru 2018, 22:01
Jestem bardzo ciekawy jak to będzie z tymi 30 dniami w OdNowie. Regulamin mówi m.in:

8. Po aktywacji Oferty Promocyjnej, Pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji.
9. Niewykorzystane środki z Pakietu przepadają.

tak samo na www.swietazplay.pl jest info, ze pakiet jest 30-dnowy...

I jeśli operator zgodnie z regulaminem zabierze w OdNowie te pozostałości po 5GB po 30 dniach a ktoś napisze reklamacje, bo dostał smsa z informacją o tym, ze z pakietu można korzystać bezterminowo to będzie już to Januszowanie Extreme Level :D

Bo nie dość, że dostaliśmy coś za darmo to jeszcze się burzymy, ze zgodnie z regulaminem ktoś nam to po miesiącu zabrał.

Cóż... sam też wpisałem sobie ten kod w rezerwowym numerze i bym wolał, zeby pakiet nie przepadł, ale gdyby przepadł to mega głupio by mi było pisac z tego powodu reklamacje :D