DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1061662  autor: Marek_G
 06 sty 2019, 02:18
No i poszło. Tak jak było w regulaminie niewykorzystane środki przepadają.
U mnie wyparowało 20 GB, zostały tylko te wcześniejsze GB które miałem kupione z normalnych pakietów.
Ech Play. Cytując mema "Niby człowiek wiedzioł a jednak trochę się łudził".
 #1061816  autor: lukjac
 07 sty 2019, 00:30
dla mnie system po północy też zabrał 17 GB z zakupionych 20 GB (3 GB zużyłem), ten pakiet był oczywiście przedłużony płatnym pakietem, ale jak się okazało przedłużenie nie było skuteczne, najgorzej wydane 10 zł w P4, zaciskanie pasa w P4 trwa, ale nie obrażam się
 #1061845  autor: 24bis24
 07 sty 2019, 12:33
We wszystkich taryfach gdzie byla mozliwosc aktywacji pakietu 20gb po 30 dniach pakiet przepadnie jesli nie zostal wykorzystany. Powod edycji postu.
Poprawlem blad ortograficzny po zwroceniu uwagi przez jarekt. A tak dla Twojej informacji to piszac na 4 calach nie wklepalem litery r co w Twojej ocenie bylo bardzo sluszne do zwrocenie uwagi.Jeszcze raz dziekuje.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2019, 23:00 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1061851  autor: Marek_G
 07 sty 2019, 13:19
24bis24 pisze:
06 sty 2019, 11:37
Marek_G pisze:
06 sty 2019, 02:18
U mnie wyparowało 20 GB, zostały tylko te wcześniejsze GB które miałem kupione z normalnych pakietów.
tak też było w poprzedniej promocji.
Tylko, że w przypadku większości pozostałych promocji te przepadające GB lądowały nie pod *108# tylko bodajże 106. Poza tym nie kazali nam wtedy płacić za przepadający pakiet tylko dawali za darmo. Dlatego człowiek się łudził, że da się przedłużyć. W Play zawsze płatne pakiety się sumowały i klienci o tym wiedzieli (wiem, że w regulaminie tego świątecznego było podane inaczej). Teraz mamy niefajny wyjątek i od dzisiaj zaczynam patrzeć podejrzliwie na wszystkie płatne pakiety danych w tej sieci.
Teraz tylko czekać aż poleci ten 5 GB na święta. A może nie poleci? Ale byłaby to ironia, że bezpłatny się przedłużył a płatny nie.
 #1061852  autor: jarekt
 07 sty 2019, 13:31
Marek_G pisze:
07 sty 2019, 13:19
...w regulaminie tego świątecznego było podane inaczej...
Nie tylko. W regulaminach płatnych pakietów od zawsze była (i jest) informacja, że pakiety są ważne 30 dni.
W zasadzie nigdy nie było (i nie ma) informacji, że można ten termin wydłużyć.
Nawet w regulaminach pakietów cyklicznych (w tym tych najnowszych 1/3/8GB) jest info, że są ważne 30 dni i że niewykorzystane przepadają po tym terminie. Choć jest też często w cyklicznych zapis, że pakiety się sumują (w jednorazowych też czasami jest taki zapis).
Ale sumowanie ilości, to nie to samo co wydłużanie ważności (choć jest to bez sensu).

A jednak pakiety od lat wzajemnie się łączyły i skutecznie przedłużały.

Generalnie jest samowolka pod tym względem w regulaminach (w systemie jest to bardziej ułożone i przewidywalne).
 #1061857  autor: PACYFIKATOR
 07 sty 2019, 14:47
Jeśli chodzi o zaciskanie pasa w Play, to jest to nieracjonalne... Tzn.. Jeśli brakuje im pieniążków (Play) to właśnie te pieniążki by co miesiąc wpływały za przedłużanie pakietów.

10zł Każdy z nas stracił, a oni zarobili od każdego po 10zł, a tak by co miesiąc zarabiali...

A jak nie ma co przedłużać to mniej zarobią...
 #1061994  autor: zoltan666
 08 sty 2019, 20:11
Marek_G pisze:
07 sty 2019, 13:19
Teraz tylko czekać aż poleci ten 5 GB na święta. A może nie poleci? Ale byłaby to ironia, że bezpłatny się przedłużył a płatny nie.
W taryfie odNOWA GB z tego pakietu dalej są, choć minęło mi już 30 dni od aktywacji pakietu (6 grudnia). Jednak w tej taryfie przychodził sms z informacją, że z pakietu można korzystać bezterminowo, w co na początku wątpiłem.