DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1033170  autor: TheArt
 05 lis 2018, 03:24
Cześć,
ja skorzystałem z kodu kolegi 24bis24, podaję swój na darmowy miesiąc nolimit*

15528170

jak ktoś skorzysta to można napisać będzie sprawiedliwiej, oczywiście można kilka razy. Jak potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w przeniesieniu numeru lub zarejestrowaniu nowego to pisz śmiało, chętnie pomoge.

* darmowy ponieważ w momencie potwierdzenia, że skorzystałeś z mojego kodu, zwracam Tobie pełną opłatę.
 #1033637  autor: Remington
 06 lis 2018, 08:56
Zasady mają są równe dla wszystkich. Kreatywność kilku forumowiczów sprawiła, że linku do kodu ani w podpisie, ani w postach, również nie akceptujemy. Uznaliśmy, że lepiej gdy nikt nie będzie miał takiego linku, niż gdyby każdy mógł siać nim w podpisie pod każdym postem. Dziękujemy za zrozumienie.
 #1050473  autor: pewues
 16 lis 2018, 18:27
Mój kod polecający PLAY NEXT:

90090359

Po jego wpisaniu przed założeniem konta w aplikacji otrzymujemy cały pierwszy miesiąc subskrypcji za jedyne 1 zł!

A później, w obecnej promocji przez 6 miesięcy subskrypcja za jedyne 22,50 zł po przeniesieniu numeru do Play NEXT.

Szczegóły na: https://next.play.pl/
Link do pobrania apliakcji: https://play.google.com/store/apps/deta ... com.p4.p2p

Jeśli chcesz dostać pierwszy miesiąc w Play NEXT za 1 zł, to zapraszam po mój kod polecenia do dedykowanego tematu w dziale Promocje i Bonusy.
 #1061951  autor: TheArt
 08 sty 2019, 16:18
Mój nowy kod polecenia jakby ktoś chciał miesiąc nolimit za 1zł

Tak jak poprzednio zwracam pełne koszty jeżeli skorzystasz z mojego polecenia

Kod polecający to

wymoderowano

miesiąc za darmo nolimit, jak aktywujesz napisz.

==============
Wymoderowano, ponieważ:
Remington pisze:
26 paź 2018, 19:47
Każdy może podać kod polecający tylko jeden i tylko raz!