DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1124813  autor: kazik20
 26 lis 2021, 15:16
Jeśli jesteś karciarzem taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free lub abonentem oferty Zetafon skorzystaj z promocyjnej usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 7GB” przez 7 pełnych dni za darmo.

Wyślij SMS-a o treści MIKOLAJKI pod numer 364 (SMS bezpłatny) w dniach 1 – 6 grudnia 2021r

Już jest regulamin:
Kod: Zaznacz cały
https://dokumenty.orange.pl/bw/20155/0/57102/c56e0703-24db-4684-ad6b-cad837e72283
Ostatnio zmieniony 26 lis 2021, 21:37 przez Remington, łącznie zmieniany 5 razy. Powód: czerwony kolor na wyłączność na dla moderatorów i adminów :)
 #1124814  autor: Karlos20
 26 lis 2021, 15:19
Ważna uwaga dla posiadaczy no-limitów bez MMSów w wersji cyklicznej - NIE WŁĄCZAJCIE PROMOCJI!
W sytuacji, gdy Abonent ma włączoną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w dowolnej wersji i zleci włączenie Promocji, pozostałe dni ważności oraz gigabajty z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” zostaną przeniesione na nową usługę a obecna zostanie wyłączona.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124819  autor: achromski
 26 lis 2021, 18:38
Punkt 13. również jest dość istotny:
13. Jeśli Klient posiada bonusowe gigabajty z usługi „Internet za darmo” lub z bonusu na start po aktywacji startera, to będą one wykorzystywane przed pakietem gigabajtów z Promocji.

Pozdrawiam, Alek.
 #1124821  autor: Remington
 26 lis 2021, 19:30
kazik20 pisze:
26 lis 2021, 15:16
Skorzystaj z promocyjnej usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 7GB” przez 7 pełnych dni za darmo.

Fajnie, ale jak już coś wstawiasz to spójrz na regulamin oraz podaj kogo promocja dotyczy gdziekolwiek indziej niż w treści adresu URL.
 #1124826  autor: R.Mandano
 26 lis 2021, 20:07
Remington pisze:
26 lis 2021, 19:30
ale jak już coś wstawiasz to spójrz na regulamin oraz podaj kogo promocja dotyczy gdziekolwiek indziej niż w treści adresu URL.[/mod]
Od dawna wiadomo, że orangowe bonusy okolicznościowe gryza się ze stałymi promocjami, więc pretensje do Kazika, że dał tylko linka zamiast pogłębionej analizy regulaminu są jakby z kapelusza ...
:wink:
 #1124828  autor: kazik20
 26 lis 2021, 20:38
Poprawione SZEFIE ;)
Dzięki za uwagi. Miło, że ktoś cały czas czuwa.

Rezerwowa "czysta" karta dołożona do dualSIMa lub poprostu włożona do zapasowego urządzenia rozwiąże wszelkie problemy z pierwszeństwem schodzenia czy konfliktami innych usług. W modemie też można łatwo podmienić, bo przecież z jego numeru zazwyczaj rozmów nie wykonujemy.

To promocja dla biedoty, więc nie ma co biadolić. Mnie cieszy bo pozwala oszczędzać GB z doładowań. A korzystanie z takich okazji zaoszczędziło mi już tego całe setki przez ostatnie lata :)

Na ferie zimowe napewno także na dłuższy czas coś rzucą ;)
 #1124888  autor: Karlos20
 27 lis 2021, 20:53
achromski: to chyba jasne, że GB Promocyjne jak i GB bonusowe w OFNK po zasileniach (tam są też GB z promocji starterowych) lecą w pierwszej kolejności (wałkowany temat w wątku o no-limitach w Orange).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124984  autor: kazik20
 30 lis 2021, 14:31
Karlos20 pisze:
26 lis 2021, 15:19
Ważna uwaga dla posiadaczy no-limitów bez MMSów w wersji cyklicznej - NIE WŁĄCZAJCIE PROMOCJI!
W sytuacji, gdy Abonent ma włączoną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w dowolnej wersji i zleci włączenie Promocji, pozostałe dni ważności oraz gigabajty z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” zostaną przeniesione na nową usługę a obecna zostanie wyłączona.
No tak, ale ja włączyłem promocję a mam dalej możliwość wyboru zakupu bez MMS jak i z MMS, więc tracą tylko zbieracze, bo niedzielni jednorazowcy nadal mogą zakupić miesiąc po niższej cenie 25zł. Nie ma już kiwania klienta jak kiedyś przez Orange takimi promkami.
 #1125005  autor: Karlos20
 01 gru 2021, 05:12
Wybór mają tylko osoby, które mają aktywny starter przed datą 19.09.2019 bądź dedykowany biały starter z 5 zł kwoty startowej i cyklicznym no-limit minut i SMS z 30GB (paczki odnawialne co 31 dni lub w opcji za 7 zł co 7 dni z NL, 3GB+1GB za każde odnowienie). Co jak co, ale stare odnawialne NL bez MMS są bardziej opłacalne, gdyż każde odnowienie dają za każdym razem +1GB, wówczas w tej samej cenie dostajesz tylko więcej.
W nowszej paczka mikołajkowa tylko zwiększy ilość GB i czas ważności no-limitu, a kto ma opcje cykliczną, może ją utracić na rzecz pakietu nieodnawialnego (o tym mówi promocja, że promka zastępuje obecnie posiadaną opcje). Dlatego odradzam to odpalać, kto ma no-limity w wersji cyklicznej, nie warto być lekkomyślnym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125070  autor: Pawel28
 02 gru 2021, 18:13
Mam wykupiony pakiet cykliczny za 30 złotych bez limitu + GB więc mi to nie potrzebne jak większości osób które mają ofertę na kartę nie wiem co ten ochłap na 7 dni ma znaczyć to jest śmieszne że tak traktują klientów mających ofertę na kartę a innym osobom z abonamentem dają za darmo aż 300 GB na cały miesiąc i video pass za darmo na dwa miesiące i w każdą środę coś dają dla abonamenciarzy w mój orange a ty karciarzu ciesz się tym nolimitem + 7GB na cały tydzień :D
 #1125130  autor: biala1991
 04 gru 2021, 07:57
Minusem tej promocji nie jest krótki czas działania (bywały jeszcze krótsze, na 3dni :D ) tylko haczyk, na który mogą się naciąć użytkownicy starej wersji NL+1GB więcej. Aktywacja pakietu Mikołajkowego pozbawi ich cyklicznego zwiększania puli GB.

Ciekawe, że ta zdradliwa promocja ma nawet własny wątek a o pakiecie 5GB, który nie zawierał żadnych pułapek i był ważny 30dni nikt na forum nie wspomniał, szkoda. 5GB można było aktywować do końca listopada i co istotne, ten pakiet przedłużał 120GB na lato. Mój pakiet na lato wygasł właśnie na początku grudnia a teraz okazuje się, że była możliwość darmowego przedłużenia o miesiąc, niestety na Telepolis nie dowiesz się o takich okazjach :D
 #1125147  autor: R.Mandano
 04 gru 2021, 17:41
biala1991 pisze:Mój pakiet na lato wygasł właśnie na początku grudnia a teraz okazuje się, że była możliwość darmowego przedłużenia o miesiąc, niestety na Telepolis nie dowiesz się o takich okazjach
To skąd się dowiedziałaś :?:
:lol:
I czemu nie podzieliłaś się cenną informacją z tutejszym Forum :?:
:lol:
 #1125200  autor: zoltan666
 06 gru 2021, 22:32
Karlos20 pisze:
26 lis 2021, 15:19
Ważna uwaga dla posiadaczy no-limitów bez MMSów w wersji cyklicznej - NIE WŁĄCZAJCIE PROMOCJI!
biala1991 pisze:
04 gru 2021, 07:57
Minusem tej promocji nie jest krótki czas działania (bywały jeszcze krótsze, na 3dni :D ) tylko haczyk, na który mogą się naciąć użytkownicy starej wersji NL+1GB więcej. Aktywacja pakietu Mikołajkowego pozbawi ich cyklicznego zwiększania puli GB.
A co jeśli dopiero zamierzam aktywować po raz pierwszy starą wersji NL+1GB więcej? Czy aktywacja wcześniej tej wersji darmowej na 7 dni może mi to później uniemożliwić? Pytam, bo mam główną kartę na której zamierzam korzystać ze starej wersji NL + 1 GB więcej i w ogóle nie zamierzałem na niej aktywować tych darmowych 7 GB, ale dziś po aktywacji tych darmowych 7 GB na dwóch innych dodatkowych kartach okazało się, że pakiet w jakiś dziwny sposób został też aktywowany na tej karcie głównej. Sytuacja dziwna, bo w historii wysłanych smsów na tej głównej karcie nie ma smsa wysłanego pod numer 48364, a na kartach dodatkowych takie smsy widnieją.
Przejrzałem Mój Orange i wychodzi na to, że pakiet pojawił się na koncie dziś około godziny 13.20, bez żadnego smsa aktywującego i w sytuacji, gdy karta sim była wyłączona (dual sim). O co tu chodzi? Ktoś, coś?
 #1125492  autor: perdos1
 14 gru 2021, 11:38
U mnie podobna sytuacja - na każdej karcie sim bez aktywnego pakietu Orange włączyło promocję z automatu. Daj znać, czy możesz teraz aktywować starą wersję bez MMS. Ja bym to sprawdził, ale obecnie nie mam potrzeby uruchamiania tego pakietu.
 #1125534  autor: zoltan666
 14 gru 2021, 22:27
Przynajmniej do końca roku takiej aktywacji nie planuje. Ja następnego dnia po tym jak pakiet został przez Orange aktywowany bez mojego udziału poprosiłem o wyłączenie pakietu konsultanta Orange na chacie. Pakiet został wyłączony.