DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1113809  autor: Karlos20
 22 mar 2021, 09:36
PLAY zaczyna jeszcze bardziej kombinować z promocjami.
Pod pretekstem loterii, rozdaje GB w innej formie, niż dotychczas.
> 1GB na 30 dni dla wszystkich, którzy do niej się zgłoszą i zaznaczą odpowiedź w ankiecie.
> Dodatkowe GB (nawet 10GB od zasilenia +100 zł w aplikacji Play24).
> 20GB za przeniesienie numeru do Play na Kartę lub RBM na Kartę, ważne 30 dni.
> 10GB ekstra na start na 30 dni za aktywację nowego startera z nowym numerem.
> 1GB ekstra za zakup pakietu wartego minimum 10 zł w aplikacji Play24, ważne 30 dni.
Info na tej stronie: >> https://www.play.pl/loteria/?utm_source ... #dokumenty

Regulamin promocyjnych GB: https://www.play.pl/resources/pdf/2021/ ... 032021.pdf

Liczbę jednostek pozostałych do wykorzystania na transmisję danych można każdorazowo sprawdzić w aplikacji Play24 lub wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu krótki kod *106# dla Ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, RBM Energy na kartę, RBM na kartę 7 MNP, Internet na Kartę i Internet na Kartę 2.0 lub krótki kod *103# dla Oferty Play na Kartę odNOWA lub *108# dla Ofert RBM SieMa na Kartę i RBM SieMa PL na Kartę.

Taryfy kompatybilne: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę, RBM Energy na kartę, RBM na kartę 7 MNP, Internet na Kartę 5 zł, Internet na Kartę 9 zł, Internet na Kartę 19 zł, Internet na Kartę 50 zł, Internet na Kartę 2.0 za darmo, Internet na Kartę 2.0 5 zł, Internet na Kartę 2.0 9 zł, Internet na Kartę 2.0 19 zł. - warunek to aktywne konto na wychodzące.

Czas trwania promocji: od 22.03.2021 r. do 21.06.2021 r.

EDIT: ogromny minus tych bonusowych GB - schodzą jako pierwsze.
ZALETA: GB mają osobne saldo "Promocyjny internet". Nie łączą się z GB z głównych sald. Brawo Play, jednak można nie wprowadzać klienta w błąd i wydzielić osobne saldo na promocję.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1113839  autor: Karlos20
 22 mar 2021, 18:02
forum_tg: chyba nie doczytałeś.
Dane w sprawie loterii są przetwarzane przez organizatora loterii.
Info: >> https://www.play.pl/resources/pdf/2021/ ... 032021.pdf
W sprawie bonusów GB i towarzyszących promocji + dane potrzebne do świadczenia usług telekomunikacyjnych i działania aplikacji Play24 - przetwarza P4 Sp. z o.o.
Aby dostać paczki internetowe, NIE TRZEBA brać udziału w loterii.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115168  autor: bolek2004
 18 kwie 2021, 00:29
Karlos20 pisze:
22 mar 2021, 18:02
Aby dostać paczki internetowe, NIE TRZEBA brać udziału w loterii.
To napisz jak to zrobić bo w apce tego nie widać znaczy trzeba kliknąć weź udział w loterii, a co dalej to nie wiem bo nie chcę brać udziału.
 #1115315  autor: neotele
 21 kwie 2021, 13:16
Pierwsze losowanie już dziś o godz. 15.
Czy ktoś wie(dopytywał się) jak to jest z tym telefonem od organizatora, tj. jak długo jutro, od godz. 15 (zgodnie z p. 3.7 Regulaminu) należy czuwać i czekać na telefon? Kilka minut, czy może kilka godzin?
3.7. Uczestnik, którego Zgłoszenie jest wylosowane podczas danego Losowania, staje się zwycięzcą pod warunkiem, że Uczestnik ten odbierze połączenie telefoniczne inicjowane przez Organizatora w terminie 24 godzin od przeprowadzenia danego Losowania ...
 #1115492  autor: michcio123
 26 kwie 2021, 09:04
rojal56 pisze:
21 kwie 2021, 22:48
To tylko regulamin.
Nikt do mnie nie dzwonił.
Ja dzwoniłem do nich, powiedzieli że dwa tygodnie.
Po dwóch tygodniach dostałem wygraną na maila.
Witam.
Na jaki numer dzwoniłeś? Mam podobną sytuację niby wygrałem ale nikt się nie kontaktuje w tej sprawie.
 #1117929  autor: Vieslav
 21 cze 2021, 17:28
A ja już wiem. Regulamin mówi tylko o konieczności posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące. Z moją długo nieużywaną kartą był jakiś problem bo nie mogłem włączyć transmisji danych. Ale w chwili obecnej wszystko działa.