DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 14 z 38
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 38
 #1114665  autor: fwitkowski17
 06 kwie 2021, 12:27
jamto02 pisze:
06 kwie 2021, 11:07
Interesuje mnie 5gb za 5 zł, czy to wciąż działa?
Pakiet za 5 zł co 30 dni bez zmian jest dostępny.
Czy to piąte doładowanie gratis też jeszcze działa?
Niestety promocji "5te doładowanie gratis" nie ma od jakiegoś czasu. Teraz jest "4. doładowania i gratis" ale działa na zupełnie innej zasadzie (środki idą na specjalne konto i mogą być wykorzystane tylko na połączenia, SMSy/MMSy i transmisję danych wg. cennika, nie da się kupować pakietów za środki z tego konta).
Jakie kody muszę wpisać?

Do aktywacji "4. doładowania i gratis" należy wysłać SMS o treści START na numer 8844.
Do aktywacji pakietu 5 GB za 5 zł co 30 dni należy wysłać SMS o treści PAKIET na numer 80025. Pamiętaj że ten pakiet jest odnawialny, aby go wyłączyć, należy zadzwonić na numer *136*00*09#.
W trakcie bonusowych trzech miesięcy muszę podejmować jakieś kroki (doładowania, kody)?
Musisz pamiętać by mieć ważne konto. Rok ważności konta opisałem pod spodem. Oczywiście jeśli kończą ci się 3 bezpłatne miesiące pakietu Bez limitu to musisz pamiętać o jego wyłączeniu (będzie się odnawiać już za normalną kwotę): *136*00*9096# (Bez limitu i 15 GB)
Jakie tu kody użyć i w jakiej kolejności? Duża rozbieżność zdań jest odnośnie wpisywania kodów na RWK, jak w końcu jest?
Najpierw aktywuj RWK kodem *136*11*10#. Po otrzymaniu SMSa potwierdzającego aktywację, masz 30 dni na doładowanie konta za co najmniej 5 zł. Po doładowaniu, ważność konta natychmiast zostanie wydłużona do 365 dni.
Aktywację pakietu 5 GB masz powyżej.
 #1114672  autor: jamto02
 06 kwie 2021, 13:51
Wielkie dzięki dobry człowieku, ale mam jednak wątpliwości.
-te 5 doładowanie to tylko na rozmowy i smsy mogę wykorzystać?
Do aktywacji pakietu 5 GB za 5 zł co 30 dni należy wysłać SMS o treści PAKIET na numer 80025. Pamiętaj że ten pakiet jest odnawialny, aby go wyłączyć, należy zadzwonić na numer *136*00*09#.
-Jednorazowo czy co miesiąc?
- w ramach 3 miesięcy "darmowych" też muszę coś robić dla RWK?(W plus elastyczna nic nie musiałem robić choć nie wiem czy to był RWK czy ważność na 3 mieś.)
-Jaki jest kod dla aktywacji bonusowych 3 miesięcy (chyba dwa rożne tu znalazłem)
- Jaka jest kolejność wpisywania kodów (cały czas mowa o tych "darmowych" 3 miesiącach, po 3 mieś. przyjdzie czas na resztę)
 #1114673  autor: 7xx654465
 06 kwie 2021, 14:23
Jak przeniesiesz nr do oferty plush na kartę, ważność konta będzie 15dni od momentu przeniesienia.
 #1114683  autor: fwitkowski17
 06 kwie 2021, 18:33
jamto02 pisze:
06 kwie 2021, 13:51
Wielkie dzięki dobry człowieku, ale mam jednak wątpliwości.
-te 5 doładowanie to tylko na rozmowy i smsy mogę wykorzystać?
Tak, oraz na korzystanie z internetu zgodnie z cennikiem: 20 gr za 1 MB
Do aktywacji pakietu 5 GB za 5 zł co 30 dni należy wysłać SMS o treści PAKIET na numer 80025. Pamiętaj że ten pakiet jest odnawialny, aby go wyłączyć, należy zadzwonić na numer *136*00*09#.
-Jednorazowo czy co miesiąc?
Pakiet ten jest odnawialny, do zatrzymania odnawiania (wyłączenia pakietu) no to należy zadzwonić na numer *136*00*09#. Źle to napisałem
W ramach 3 miesięcy "darmowych" też muszę coś robić dla RWK?(W plus elastyczna nic nie musiałem robić choć nie wiem czy to był RWK czy ważność na 3 mieś.)
Po przeniesieniu numeru będziesz mieć ważność 15 dni, także dobrze aktywować RWK.
-Jaki jest kod dla aktywacji bonusowych 3 miesięcy (chyba dwa rożne tu znalazłem)
Ten sam co dla normalnego pakietu: *136*11*9096#. Ponieważ darmowe 3 miesiące są dla dwóch pakietów - Bez limitu z 15 GB (kosztuje normalnie 30 zł) oraz Bez limitu bez internetu (kosztuje normalnie 25 zł) - oczywiście można wybrać tylko jeden pakiet dla 3 darmowych miesięcy
- Jaka jest kolejność wpisywania kodów (cały czas mowa o tych "darmowych" 3 miesiącach, po 3 mieś. przyjdzie czas na resztę)
Tu nie ma znaczenia.
 #1114724  autor: jamto02
 07 kwie 2021, 15:51
fwitkowski17 pisze:
06 kwie 2021, 18:33
Po przeniesieniu numeru będziesz mieć ważność 15 dni, także dobrze aktywować RWK.
Co zrobić z tymi 5 zł za doładowanie? Zasilić konto główne czy już teraz zrobić 5zł. = 5gb? Co ewentualnie zrobić z tym sensownie kiedyś tam?
Ten sam co dla normalnego pakietu: *136*11*9096#. Ponieważ darmowe 3 miesiące są dla dwóch pakietów - Bez limitu z 15 GB (kosztuje normalnie 30 zł) oraz Bez limitu bez internetu (kosztuje normalnie 25 zł) - oczywiście można wybrać tylko jeden pakiet dla 3 darmowych miesięcy
To jak wybrać któryś z pakietów skoro jest tylko jeden kod? Interesuje mnie ten pierwszy...

Czy simkę muszę aktywować od razu/sama się aktywuje czy mogę np za miesiąc włożyć do telefonu? GB bardziej na wakacje są mi potrzebne niż na już.
 #1114729  autor: fwitkowski17
 07 kwie 2021, 17:09
jamto02 pisze:
07 kwie 2021, 15:51
Co zrobić z tymi 5 zł za doładowanie? Zasilić konto główne czy już teraz zrobić 5zł. = 5gb? Co ewentualnie zrobić z tym sensownie kiedyś tam?
Możesz zostawić sobie na przyszłość - po to jest RWK.
To jak wybrać któryś z pakietów skoro jest tylko jeden kod? Interesuje mnie ten pierwszy...
Wprowadziłem trochu zamętu. Kodem *136*11*9096# aktywujesz tylko pakiet Bez Limitu + 15 GB. Nie ma odrębnego kodu do aktywacji promocyjnego no-limitu za darmo dla przenoszących. Po prostu system wie że ten numer został przeniesiony i ci nie nalicza opłaty za pakiet przez 3 miesiące.
Czy simkę muszę aktywować od razu/sama się aktywuje czy mogę np za miesiąc włożyć do telefonu? GB bardziej na wakacje są mi potrzebne niż na już.
Tego ci nie powiem (może inny z forumowiczów się wypowie).
 #1114760  autor: trecik
 08 kwie 2021, 12:54
"4. doładowania i gratis"

>2. Gratis może być wykorzystany przez Abonenta w ciągu kolejnych 720 godzin (30 dni) począwszy od momentu aktywacji Gratisu („Okres Ważności”).

>7. Przyznany Gratis będzie rozliczany po wykorzystaniu zgromadzonych środków oraz po innych aktywnych promocjach dostępnych dla danego konta.


O kurde.

To nawet jak za piątaka doładuję to tego nie wykorzystam.

***

Hmmm:

>W przypadku, gdy w trakcie trwania połączenia głosowego nastąpi przekroczenie środków dostępnych w ramach Gratisu lub upłynie Okres Ważności Gratisu, opłaty za
pozostałą część połączenia zostaną naliczone zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla taryfy, z której korzysta Abonent.

To jak jest on w końcu rozliczany? Jak na końcu, to już przecież nie miałbym środków.
 #1114763  autor: Karlos20
 08 kwie 2021, 13:18
trecik: najpierw bonus, potem kasa z konta. Jak masz usługę "no-limit" i paczkę neta z bezpiecznym lejkiem, bonusu nie wykorzystasz. Koncertowo zepsuta promocja.

Chcieliśmy gwarancję odzyskania niewykorzystanej kasy z doładowań, to teraz pożegnajmy się z bonusami lądującymi na saldo *100#.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115627  autor: Karlos20
 29 kwie 2021, 05:09
Każdego, ale kto już skorzystał z promocji, ponowna jej aktywacja nie jest możliwa (parę razy była już przedłużana).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115640  autor: neotele
 29 kwie 2021, 14:14
§1.5. Regulaminu mówi: "Promocję można włączyć tylko raz na jednym numerze MSISDN."
A to oznacza, że nie jest możliwa ponowna aktywacja na tym samym numerze.
Ale na innym .. wg Regulaminu nie powinno być żadnych przeszkód.
A może czegoś nie wiem?
 #1115693  autor: Karlos20
 30 kwie 2021, 11:16
Na innym numerze, gdzie promki jeszcze nie odpalałeś - włączysz ją. W innym wypadku zapomnij o 40GB za 5 zł/mies. przez 90 dni.
Zresztą łatwo to sprawdzisz w apce Plus Online.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116352  autor: muchakk
 12 maja 2021, 14:04
Od jutra środki z konta promocyjnego w taryfach na kartę i MIX w plusie będą pozwalały na zakupienie pakietów. Środki te będą wykorzystywane w 1 kolejności. Oznacza to poniekąd, że wraca 5 doładowanie w formie w jakiej funkcjonowało kiedyś.
 #1116355  autor: Remington
 12 maja 2021, 14:26
To byłaby dobra sprawa. Ciekawe co w sytuacji, gdy środki promocyjne tylko częściowo starczą na zakup pakietu - na dwoje babka wróżyła.

Trzeba pamiętać, że środki te są ważne tylko 30 dni. Póki to się nie zmieni, to nadal daleko do dawnej formy promocji.
 #1116356  autor: muchakk
 12 maja 2021, 14:29
W tej sytuacji jedyna sensowna opcja to ładowanie konta tylko na kwotę potrzebną do odnowienia pakietu. Musimy poczekać na regulamin - ciekawe, czy będzie możliwy podział środków na dwa salda w momencie gdy jedno będzie niewystarczające.
  • Strona 14 z 38
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 38
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 38