DAJ CYNK
  • Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.
Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Wątek stworzony do rozmów na temat urządzeń do przesyłania transmisji danych każdej kategorii. Można tu również pisać o dodatkowych komponentach poprawiających pracę modemów i routerów.
 #878372  autor: robi458
 22 lip 2016, 15:12
Otóż mam router mobilny (w zasadzie dwa) i już dość leciwy dekoder CP HD5000. Celowo wybrałem router mobilny do tego dość drogi więc prosiłbym bez komentarzy w stylu że to badziewia bo moje potrzeby zaspokaja w 99% i własnie do pełni szczęścia brakuje mi właśnie podłączenia internetu do tego dekodera. Można to zrobić niestety tylko przez RJ45, najprościej byłoby chyba kupić repeater wifi, postawić za dekoderem i podłączyć kablem ale zastanawiam się nad czymś takim http://allegro.pl/adapter-przejsciowka- ... 07491.html podłączonym bezpośrednio do routera przez micro usb (mam tez przejsciowke z micro na usb). Zadziała czy może mógłby ktoś zaproponować inne niedrogie rozwiązanie ? :)