DAJ CYNK
  • Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.
Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Wątek stworzony do rozmów na temat urządzeń do przesyłania transmisji danych każdej kategorii. Można tu również pisać o dodatkowych komponentach poprawiających pracę modemów i routerów.
 #1133432  autor: grzegorzew
 05 lip 2022, 23:22
Pytam Was, bo jestem zielony w tym temacie. Musiałem zmienić dostawcę internetu (przeprowadzka w góry) ze światłowodu na domowy internet mobilny T-Mobile. Dostałem modem/router ZTE MF286r. Czy do tego modemu mogę podłączyć mój stary router (Linksys Velop AX4200 Wi-Fi 6)? Nie chcę podłączać na nowo wszystkich urządzeń do nowego routera, a sprzedawca mi powiedział, że muszę tak zrobić, ale trudno mi w to uwierzyć... Z góry dzięki za pomoc! Grzegorz.
 #1133441  autor: pakierhakierxd
 06 lip 2022, 08:54
Możesz kablem pewnie podłączyć 1 do 2 w celu rozszerzenia wifi ale to nie ma sensu 1 router obok 2 raczej po prostu zmien nazwe wifi i haslo :) ,tak robilem u znajomego ale router 2 byl km dalej :P

Pozdrawiam :)
 #1133469  autor: iphoneski
 06 lip 2022, 15:46
Możesz. Podłączasz stary router kablem do tego 286, a następnie w jego ustawieniach wyłączasz wifi. Inna sprawa, że T-M dał ci trochę starawy sprzęt. Nie da się jeszcze jakoś tego odkręcić i wziąć coś porządnego od Huawei?