DAJ CYNK
  • Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.
Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Wątek stworzony do rozmów na temat urządzeń do przesyłania transmisji danych każdej kategorii. Można tu również pisać o dodatkowych komponentach poprawiających pracę modemów i routerów.
 #1106562  autor: janek0401
 13 lis 2020, 20:45
Miałem zestaw Tp-Link MR3420 + ZTE MF823 zasięg wifi był ok, zestaw leżał na parterze a zasięg był zarówno w piwnicy jak i na 1 piętrze. Teraz pytanie czy kupując router mobilny(MIFI) mogę spodziewać się porównywalnego zasięgu wifi?
 #1106574  autor: janek0401
 14 lis 2020, 08:34
Ok zapytam inaczej. Udostępniłem wifi z telefonu Redmi 5. Prędkości(do 40Mbit/s) i zasięg wifi były ok.
1. Czy kupując polecane tu na forum Huawei E5573Cs-322, Huawei E5377T mogę oczekiwać podobnej jakości działania
2. Czy powyższe routery, będą działały stabilnie, bez potrzeby restartów przez miesiące podłączone do ładowarki pełniąc funkcję stacjonarną? Przewiduję do 10 podłączonych urządzeń.
3. Czy może lepiej kupić jakiś smartfon(np uszkodzony ze zbitym ekranem) który będzie pełnił funkcję routera lte?