DAJ CYNK
  • Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.
Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Wątek stworzony do rozmów na temat urządzeń do przesyłania transmisji danych każdej kategorii. Można tu również pisać o dodatkowych komponentach poprawiających pracę modemów i routerów.
 #1096652  autor: Martino
 05 cze 2020, 12:27
Cześć,
tak jak w tytule. Z racji przeprowadzki potrzebuję pilnie router bądź modem LTE, który będzie spełniał następujące wymagania:
- Obsługa QAM 256, MIMO 4x4, agregacja 4 pasm (4CA).
- Możliwość podłączenia anten zewnętrznych LTE (2 wejścia antenowe)
Przeszukałem internet w celu znalezienia takiego sprzętu, ale żaden w 100 % nie odpowiada wymaganiom, które są w moim przypadku konieczne i nie mogę zrezygnować z żadnej funkcjonalności. Nie wiem może źle szukałem.
Znalazłem taki router Huawei B618s-22d, ale on nie posiada baterii, może pracować jedynie stacjonarnie podłączony do zasilacza. Z kolei inny - TP-Link M7650 ma wszystko, ale nie ma wejść na anteny zewnętrzne, ot i taka to robota...
Znacie coś co spełniałoby powyższe kryteria ? :roll:
 #1096681  autor: Martino
 05 cze 2020, 14:52
Dzięki, właśnie go przed kilkoma chwilami znalazłem w necie. Okazało się, że w zbyt niskiej półce cenowej szukałem, a no niestety taki sprzęt już ponad 1000 zł musi kosztować nowy.
M1 byłby dla mnie w zupełności wystarczający, tylko pytanie jakie on ma funkcje netmonitora. Można ustawiać pasma ? Kombinacje agregacji ? Współpracuje z jakimś programem do monitoringu stacji bazowych, a może da się go jakoś przerobić w tym celu ?