DAJ CYNK
  • Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.
Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Wątek stworzony do rozmów na temat urządzeń do przesyłania transmisji danych każdej kategorii. Można tu również pisać o dodatkowych komponentach poprawiających pracę modemów i routerów.
 #1095776  autor: matek451
 21 maja 2020, 23:31
Telefon jako router to najgorsze rozwiązanie, w Play B818 w abonamencie 100GB za 50 zł z czego 3 m-ce za darmo kosztuje 229 zł i jest na własność, czyli kosztuje grosze. No i okazało się że wcale się nie mądrzę, oczywiście nikt nie musi mnie słuchać bo ja o sprzęcie wiem 'niewiele "a ALCATELA MIfi nie wziąłabym nawet za darmo.
 #1095786  autor: perxenat
 22 maja 2020, 09:51
matek451 pisze:Telefon jako router to najgorsze rozwiązanie, w Play B818 w abonamencie 100GB za 50 zł z czego 3 m-ce za darmo kosztuje 229 zł i jest na własność, czyli kosztuje grosze. No i okazało się że wcale się nie mądrzę, oczywiście nikt nie musi mnie słuchać bo ja o sprzęcie wiem 'niewiele "a ALCATELA MIfi nie wziąłabym nawet za darmo.
Uważam, że na forum DYSKUSYJNYM nie ma wymądrzania, jest wymiana poglądów i doświadczeń. Twoje informacje są dla mnie - a sądzę że dla innych użytkowników forum także - pomocne. Zdawało mi się, że wybór routera to prosta rzecz, jak widać mam z tym problemy. Jednak cena wyznacznikiem jakości, a lepiej dołożyć i mieć pewny sprzęt z pewnego źródła.
Dziękuję obydwu dyskutantom - matek451 i iphoneski za udzieloną pomoc.

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей