DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #993147  autor: justynka44
 12 maja 2018, 20:51
Witam,

mam problem z telefonem ZTE AXON 7. Kupiłam go w grudniu 2017r i od pewnego czasu mam problem z wyświetlaczem.

- Po pierwsze po kilku godzinach użytkowania dostaję komunikat, że telefon ma 40 stopni
- Po drugie, również po kilku godzinach używania, połowa wyświetlacza zamazuje się/wygasza, po czym po kilku sekundach wraca do "normalności" i tak co kilka minut.

Telefon nie był kupiony w autoryzowanym sklepie ZTE, nie posiadam karty gwarancyjnej, jedynie paragon i potwierdzenie zakupu z numerem IMEI. Chciałabym go oddać na gwarancję, ale jak do tej pory znalazłam tylko serwis CTDI, który wstrzymał naprawę na gwarancję. Autoryzowany serwis ZTE obsługuje jedynie telefony, które zostały zakupione w ich sklepie, z innymi miejscami też ciężko. Czy orientuje się ktoś może co mogłabym zrobić w tej sytuacji? Czy da radę naprawić telefon na gwarancję, jeżeli tak to są jakieś miejsca w Polsce, gdzie to zrobią? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam :)
 #993156  autor: Morvius
 12 maja 2018, 23:42
Spytam znajomego czy zajmuje się takimi przypadkami. Niczego nie obiecuję, ale nie zaszkodzi zaczerpnąć języka.

Klasyczny obserwator wątku.