DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #852137  autor: Bover93
 20 lut 2016, 21:47
Witajcie mam taki problem ,że jest ładowanie uszkodzone w moim ZTE jednak odpowiednio kąbinując z kablem wyginając go na boki udawało sie go ładować, raz załapywało raz nie... aż pewnego razu rozładował mi sie całkiem i nie mogłem już go naładować w żaden sposób. Nie chcę go oddawać do naprawy bo raz jest tam mnóstwo prywatnych smsów a dwa raz oddałem telefon do naprawy i krótko później padło coś innego, mam uprzedzenie, ale też nie chce tez wywalać telefonu ze względu na owe smsy. I teraz pytanie: widziałem kiedyś urządzenie, którego nazwy nie pamiętam - wkłada się baterie osobno i ona sie ładuje w owym urządzeniu a potem spowrotem mozna włożyć baterie do telefonu. Czy kojarzy ktoś nazwe tego urządzenia i gdzie mógłbym kupić to do ZTE, lub jakies inne propozycje ? Zależy mi na starych smsach w zasadzie tylko.
 #852180  autor: fortel
 21 lut 2016, 11:42
To urządzenie nazywa się Ładowarka baterii lub Zewnętrzna Ładowarka Baterii i podejrzewam, że do tego niszowego telefonu jej w Polsce nie dostaniesz. Wprawdzie widziałem kiedyś na allegro ładowarki gdzie ustawiało się tzw. wąsy czyli metalowe styki ładowarki do styków baterii. Poszukaj. Co do sms-ów - w sklepie Google są programy do kopiowania ich np. na PC, tu także musisz poeksperymentować jeśli już uda Ci się naładować baterię.
- nie ,,kąbinuj' ' z kablem, jeśli już to kombinuj jak wymienić gniazdo ładowania !
 #852249  autor: Bover93
 21 lut 2016, 19:46
Do serwisu nie oddam jak wspomniałem w pierwszym poście dlaczego :P.
Dzięki za odpowiedzi a w szczególnosci za linki Calm7. Kupie tą uniwersalną :).
 #852255  autor: Niezgodna7
 21 lut 2016, 20:40
To przykładowe ładowarki, teraz wiesz czego szukać i do boju
:-D
PS.
zwróć uwagę na mAh, im mniej - tym dłużej to potrwa.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #855696  autor: Bover93
 11 mar 2016, 20:26
Ładowarka zewnętrzna pomogła, ZTE znów działa.... niestety SMSy i wszystko zostało usunięte do zera. Czy wie ktoś jak to odzyskać.? Da się w miare prosty sposób ? Bez firm zajmujących sie odzyskiwaniem danych.?