DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #767358  autor: maciex601
 03 gru 2014, 20:10
Witam , jestem posiadaczem tego telefonu od jakiegoś miesiąca , zmieniłem na początku soft 2.0(Polski) na Soft 14.0(Belgijski) Niby lepiej miał chodzić , lecz różnicy nie widziałem , po jakiś dwóch tygodniach po zmianie softu telefon zaczął wariować ... Zaczęły wyskakwiać komunikaty o zamknięciu różnych aplikacji i tak w kółko że nie dało się nic innego zrobić , chciałem zrobić hard reseta nie mogłem .... Gdy wchodziłem w "Bios" wyskakiwał biały Android z napisem "FTM" czy jakoś tak , po którymś razie telefon sam zrobił hard reseta (Sam się włączył hard reset ;o) no i działał jakieś 4 dni bez zarzutu i problem się powtórzył to zrobiłem hard reseta bo normalnie się udało , dziś wracam do domu ze Sklepu a telefon jest wyłączony i nie chce się włączyć , czasami się włącza lecz gdy "ekran zrobi się czarny" nie da rady nic zrobić , telefonu nie da rady wyłączyć ani włączyć przez jakiś czas , w czym tkwi problem ?! z góry dziękuję !