DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #648282  autor: lemos
 18 lip 2013, 16:09
Witam. Posiadam smartfona ZTE Grand X In kupionego z allegro od właściciela (nowy nie używany). Korzystam już z niego około pół roku. Ostatnio zaczął się sam wyłączać z nijakiego powodu. (Po czym trudno go uruchomić dopiero za którymś razem zaskakuje, za każdym razem gdy przytrzymuję przycisk power pali się górna dioda i podświetla się klawiatura i po chwili gaśnie). Telefon ani razu mi nie spadł i nic nie grzebałem w sofcie, jedyne co zrobiłem to wymieniłem kartę microSDHC na pojemniejszą. Z mojego punktu widzenia mogłem jakiś plik usunąć który był na starej karcie SD, ale wątpię że takie coś się stało. Może wiecie co mogło się wydarzyć? Może jakiś wirus?
Myślałem by iść do T-mobile gdzie został zakupiony telefon tylko że on był kupiony w inny mieście i ma gwarancje na poprzedniego właściciela. Wiecie czy można było by podejść do tego samego operatora tylko w innym mieście i z gwarancja na innego właściciela ?
Za pomoc z góry dziękuję.

 #649966  autor: Horacy
 25 lip 2013, 14:18
Jeśli zakupie urządzenie będąc na wakacjach dajmy na to w gdańsku, a mieszkam dajmy na to w zakopanym, to czy muszę jechać do zakopanego zareklamować urządzenie? nie, w najbliższym sklepie tej firmy. Czyli możesz iść do salonu T-Mobile reklamować urządzenie, ważne żebyś miał rachunek, i tyle :)