DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #991330  autor: onifer2
 24 kwie 2018, 15:41
Teraz jest w sklepie Orange outlet na Orange Neva 80 (ZTE V770).
Cena śmieszna bo 249 zł.
Moja żona go posiada, ja dzisiaj zamówiłem dla siebie. W tej cenie nic nowego lepszego nie znajdziecie.
Plusy:
wyświetlacz 5,2 Full HD!!! :P
2gb/16gb niby to średnia a przez prawie 2 lata żonie działa bardzo dobrze, nic się nie zacina, nie przywiesza
procek Snapdragon 617 ośmiordzeniowy
naprawdę bardzo dobry aparat foto.

https://www.orange.pl/sklep/Orange/Oran ... eplan=null
 #991350  autor: Remington
 01 maja 2018, 13:44
ObserwatorZRamieniaONZ pisze:249 zł to normalna cena za ten model
Nie zgodzę się. Jestem na bieżąco z cenami i w takiej kwocie są szroty z Mediatekiem, najwyżej 1GB RAM, o 8 rdzeniach i NFC można poniżej ok. 400 zł zapomnieć. Nawet Redmi 4A z chińskich sklepów chodzi za ponad 300 zł, a z polskich z gwarancją i rękojmią dużo drożej.

Co do Black Friday, to trudno mówić o tym jako ofercie - w sklepie Orange przecież mieli błąd i ceny były niższe niż chcieli.
 #991353  autor: ObserwatorZRamieniaONZ
 01 maja 2018, 14:11
Remington pisze:Nie zgodzę się.
To, że na allegro telefony są powystawiane za 380 to nie znaczy, że to jest ich realna wartość. W tej cenie nikt ich nie kupuje.
Osobiście nie podoba mi się nawet nakładka producenta, niby czysty andek, ale nie do końca.
249 to jest cena którą można zapłacić, ale nic ponad to. Bateria przeciętna, nie ma wybudzania dwuklikiem, glance screen działa jakby miał downa. Ogólnie jako zastępczy telefon polecam.
Mam też w domu dla porównania 4A na czystym androidzie z xda i działa o niebo lepiej (kupiony za 200 zł w Chinach). Wyświetlacz niby 720p ale chociaż bateria ok i nie ma problemów z pokrowcami i szkłem które kupisz za grosze.
 #991363  autor: Remington
 01 maja 2018, 16:30
ObserwatorZRamieniaONZ pisze:
Remington pisze:Nie zgodzę się.
To, że na allegro telefony są powystawiane za 380 to nie znaczy, że to jest ich realna wartość. W tej cenie nikt ich nie kupuje.
W każdym razie w cenie 249 zł innego 8-rdzeniowego telefonu z ekranem Full HD i NFC nie znajdziesz. Ani w ogóle poniżej 400 zł.
 #1010922  autor: onifer2
 03 wrz 2018, 17:15
W wyniku problemów z płatnościami NFC odesłałem telefon do serwisu. Dostałem takie adnotacje odnośnie wymiany. Czy ktoś może mi objaśnić co dokładnie to znaczy?

Lista wymienionych części:
Blade V770 Grey/TP+LCD+front cover assembly +NFC Antenna
P852F52 bottom decorate piece
P852F52 Sub-Board(GSM900/1800/1900 UMTS2100/1900/900 LTE3/7/20 Black)

Rozumiem, że wymienili wyświetlacz LCD, przednią obudowę, antenę NFC i jakiś przycisk?
A co oznacza termin Sub- Board?
 #1095165  autor: Remington
 13 maja 2020, 12:03
Telefon posiadam jako rezerwowy, leży sobie grzecznie w szufladzie.

Jest bardzo estetycznie wykonany, płaski, NFC działa, niestety to Anroid 5, więc bez rewelacji. Mimo brandu Orange (i ich marki) brak VoLTE czy WiFi Calling.

Niestety, telefon ma jedną poważną wadę: w okularach z polaryzacją, nie widać tego co jest na ekranie.