DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #961150  autor: jovi123
 15 lis 2017, 05:36
w NJU wificalling działa bez przerwy ani razu nawet po nocy telefon nie stracił zasięgu , odpowiedź więc jest prosta a wyrok jeden w Play usługa nie działa jak należy i rozłącza się kiedy chce , wielu z was pewnie o tym nie wie gdyż włączony ma cały czas łączność komórkowa a po uzyskaniu połączenia drogą GSM tryb załącza się , nie mniej używanie funkcji wificalling w przypadku całkowitego braku zasięgu Play lub działania w trybie samolotowym funkcja nie daje pewności działania a wręcz gwarancje braku kontaktu, jedyna rzecz jaką zauważyłem w NJU to nie przychodzą SMS-y kiedy wyłączony jest tryb GSM ale to może być standard ponieważ nie zagłębiałem się w opis tej funkcji w NJU, gdyby jeszcze działała za granicą ech...
 #961151  autor: f0ku5
 15 lis 2017, 06:02
VoWiFi działa za granicą i tam najbardziej się przydaje.
 #961167  autor: jovi123
 15 lis 2017, 09:57
iphone 8 ios 11.2 beta3 , iphone 5s ios 11 referencyjne ten sam efekt ,jeśli chodzi o wersję ustawień operatora nawet nie wiem jak ewentualnie mógł bym ją zmienić pierwsze słyszę powiem szczerze , wifi u mnie na jednym routerze b/g/n na drugim n, wifi calling w orange drugi dzien działa poprawnie i powiem szczerze że jestem z tego powodu bardzo zadowolony bo siedząc wczoraj w domu cały dzień w trybie samolotowym stan baterii to 95% i cały czas w kontakcie , dla mnie rewolucja tylko sms nie wchodzą w tym trybie
 #961168  autor: jovi123
 15 lis 2017, 10:05
może chodzi o wersję play 31 podobno po wejsciu ogólne-to urządzenie przy połączeniu wifi aktualizuje się samo
 #962364  autor: jovi123
 23 lis 2017, 10:13
po przetestowaniu wszystkich polskich sieci pod kontem wificalling poprawnie dla iphone skonfigurowana ta usługa jest w sieci orange oraz nju mobile bo to to samo , w play jest brak możliwości zadzwonienia lub odbierania połączeń z nr stacjonarnych, w tel jest głucha cisza natomiast odbiorca nas słyszy sprawdzone na iphone 5s i iphone 8 , w play wificalling w trybie uśpienia wyświetlacza usługa wyłącza się w różnych odstępach czasu i w przypadku przebywania w trybie samolotowym jesteśmy poza zasięgiem , w orange żadne z opisanych niedogodności nie występują.
 #962374  autor: jovi123
 23 lis 2017, 10:52
TM nie testowałem bo nie ma na kartę tej usługi sorry nie napisałem , w play dodam że czasami zadziała i można się dodzwonić na stacjonarne po wyłączeniu tel i włączeniu ale za jakiś czas problem powraca
 #962414  autor: jovi123
 23 lis 2017, 12:51
Remington pisze:No to z tymi "wszystkimi" operatorami było sporo na wyrost :)

Proponuję, abyś swoimi testami Orange i Playa na iP podzielił się w wątku http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 24&t=86967, bo ten tutaj jest tylko o problemie w Playu i niewiele osób go zapewne śledzi.
dziękuję za info już napisałem tam post