DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #918308  autor: adiq1033
 28 mar 2017, 20:09
Witam.
Nawiązując do mojego wcześniejszego wątku <click> napotkałem kolejny problem z moim telefonem.
Nie mogąc poradzić sobie z datą i czasem które zamarły, zaniosłem go do serwisu na diagnostykę. W owym serwisie wgrano rzekomo tylko nowe oprogramowanie, które nie pomogło, a wręcz przeciwnie - pogorszyło sprawę. Mianowicie, po odbiorze telefonu nie mogę zalogować się do konta iCloud, a tym samym pobrać wszystkich danych na telefon (najważniejsze z nich to kontakty).

Data w telefonie była ustawiona na 1 stycznia 1970 roku (!) - nie wiem, czy świadomie, w każdym bądź razie próba ustawienia współczesnej wiąże się z kilkukrotnym przesuwaniem suwaka (ponieważ automatyczne ustawienie daty i czasu w telefonie nie działa...), jednakże data potrafi przeskoczyć z roku 1970 na 2001 lub 2038... od roku 2001 udało mi się dojśc powolnymi krokami (zmieniając datę rok po roku) do 2015, z którego przeskoczyła do 2035... Podjerzewam, że to jest problem z błedem połączenia się z serwerami Apple.

Komunikat który wyswietla sie przy probie zalogowania:
Bład weryfikacji. Wstapił bład podczas łączenia się z serwerem Apple ID
Przez sieć LTE telefon w ogóle nie chce dokonać synchonizacji z kontem, nie wpisuje błędnie hasła ani adresu mailowego (zalogowałem się na PC bez problemu), nie działa także po nawiązaniu połczenia WiFi.

Jakieś pomysły? Na tą chwilę telefon jest właściwie bezużyteczny...