DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #901182  autor: Tomek247
 22 gru 2016, 13:31
Po kliknięciu w przycisk początek (home) wyskakuje mi drugi z czterech pulpitów ale to na pierwszym mam date, godzinę, przypomnienia i miejsce na kilka ikonek. A na drugim i na kolejnych mam ikonki aplikacji. Dla mnie to jest nie wygodne i jeżeli się da to zmienić żeby wyskakiwał zawsze pierwszy pulpit to proszę mnie poinstruować. Na myapple jakiś debil mi odpisał ze mam kupic androida bo na iphone tego nie zrobię a drugi że jak chce eksperymentować to mam spadać. Nie wiem o co im chodziło, jeżeli nie da się tego ustawić to też proszę o odpowiedź będę musiał sprzedać to padło. telefon to iphone 7.

pozdrawiam
 #901183  autor: Remington
 22 gru 2016, 13:35
Bo ten pierwszy od lewej to nie pulpit, tylko takie centrum widgetów (jeszcze w iOS 9 wyciągało się je z góry ekranu). Pulpit zaczyna się od drugiej kropki i zawiera tylko ikony (lub foldery z ikonami).
 #901193  autor: Tomek247
 22 gru 2016, 13:54
I nie ma sposobu żeby mieć te widgety na pulpicie ? No bo trochę tak dziwnie że biorąc telefon w rękę widzimy apki a nie godzine date itp. cały czas piszę sobie przypomnienia bezskutecznie bo nawet ich nie widzę bo nie ma ich tam gdzie powinny być czyli na wierzchu. Mimo wszystko dziękuję za rzeczową konkretną odpowiedź. Jednak nie wszystko może być idealne.
 #901344  autor: Tomek247
 23 gru 2016, 09:56
to jeszcze żeby nie zakładać drugiego tematu mam małe pytanie ale pewnie tego też sie nie da zrobić na tym telefonie. Da się dodać do smsa zdjęcie ? nie chodzi mi o wysłanie zdjęcia normalnie z galerii poprzez sms ale pisze wiadomość i chcę do niej dodać fotke da się to zrobić ? bo nie widzę żadnego takiego przycisku który by mi to umożliwił podczas pisała smsa.
 #901347  autor: Remington
 23 gru 2016, 10:30
Możesz wyjaśnić? SMS jako taki to wiadomość wyłącznie tekstowa rodem z lat 90., do nich nie można dodawać zdjęć. Zdjęcia można dodawać do MMS-ów oraz w iOS również do wiadomości iMessage. MMS-y trzeba mieć włączone w ustawieniach, może dlatego nie widzisz tej opcji.