DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #890761  autor: Romanek787
 09 paź 2016, 16:57
Dzisiaj postanowiłem zmienić telefon i po wylogowaniu się z snapchata wyskoczył mi komunikat, że jak się wyloguję to mi znikną wszystkie zdjęcia z memories, więc je zarchiwizowałem, ale boję się, że na nowym telefonie będę miał wirusy tzn na tam tym miałem pełno wirusów i nawet jailbreaka i się boję, że jak zarchiwizowałem i teraz otworzyłem snapchata i MAM te zdjęcia to boję się, że te wirusy i jailbreak się przeniósł na mojego iPhone. Tak jest czy nie ma takiej opcji?
PS: Miałem ip 5 na którym miałem jailbreak i wirusy i przeniosłem się na ip 6 jak coś
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 #890764  autor: f0ku5
 09 paź 2016, 18:05
Na iPhone nie ma wirusów. Chociaż jak miałeś jailbrake to różne rzeczy mogłeś wgrać...

Co do pytania to będąc szczerym - nie za bardzo rozumiem. Ani jailbrake, ani "wirusy" Ci się na nowy telefon nie przeniosą.
 #890766  autor: Romanek787
 09 paź 2016, 18:17
Nie ma takiej opcji, ze jak zarchiwizowałem na poprzednim telefonie zdjęcia na snapchacie w memories i jak teraz się zaloguję to nic chyba nie powinno się stać, bo jakby to był wirus to chyba raczej na telefonie i jailbrea a nie na snapchacie prawda?