DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #889845  autor: miechurzanka
 02 paź 2016, 22:32
Witam Wszystkich czytających.

Jestem w posiadaniu iPhone z systemem jak w tytule. Z urządzeniem wszystko w porządku ( ?? ). Mam w nim zainstalowanego skype dosyć aktualnego. I nie istniał by kłopot gdyby nie pewien fakt. A dzieje się tak. Mam uruchomionego SKYPE. Dziala nawet bardzo poprawnie. I byłoby tak do końca gdyby nie to, ze po wygaszeniu ekranu co jest zasadne, jak tez po zminimalizowaniu okna SKYPE odlacza się on od sieci. I przestaje być widoczny u innych uzytkownikow tego komunikatora. Żeby nie być goloslownym dodam, ze mam w posiadaniu drugiego iPhone z iOS 9.3.1(13E238) który pod innym login'em ma zainstalowanego SKYPE. Przegladnalem i poporownywalem możliwe wszelkie ustawienia i nie wychwyciłem roznicy. A pisze o tym dlatego, ze w tym drugim uruchominy SKYPE przy wygaszonym ekranie jest mimo tego widoczny caly czas u korespondentow. I zwracam się do znawcow tematu z prosba o informacje jak rozwiazac problem. Przypomne, ze idzie o odlaczanie się od sieci aplikacji otwartej w telefonie z wygaszonym ekranem. Do kompletu informacji dodam, ze w Ustawienia, Powiadomienia, Na zablokowanym ekraniew obojgu urzadzen funkacja jest wlaczona. I dalej moja wiedza się wyczerpala. Cierpliwosc tez. I dlatego proszę o info co by z tej sytuacji wybrnąć.

miechurzanka

pret a partir