DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #887717  autor: nxtxlia
 17 wrz 2016, 18:54
3 dni po wymianie baterii w iPhonie 5c (w serwisie) nagle mój telefon zaczął wyswietlać, że 'szuka' sieci (dodam, iż korzystam z sieci Play, jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie). Akurat byłam w mieście, więc zasięg był dość duży. Odruchowo próbowałam wyjmować i wkładać kartę SIM, lecz telefon nie reagował. Nie czekając postanowiłam zrobic hard reset.
I tu zaczynają się schody.
IPhone nadal wyszukuję sieć, przez co nie mogę aktywować swojego smartfona. Wyswietla mi sie komunikat, iż serwery są niedostępne (po raz nasty). Dodam również, że aktualizowałam telefon jakiś czas temu do iOS 10.
Oczywiście obejrzałam wszystkie filmy na YouTubie na ten temat, jednakze po przywroceniu telefonu do ustawien fabrycznych, co wcale mi nie pomoglo. Polak mądry po szkodzie :(

Co mogę zrobić w swojej sytuacji? :roll:
Liczę na Waszą pomoc oraz porady. Z góry dziękuję! :wink:
 #887871  autor: kowcio
 18 wrz 2016, 21:50
Ten problem z zasięgiem w iPhone najczęściej powoduje źle ustawiony czas i data, bez poprawnych ustawień nie chce znaleźć sieci, a po odcięciu zasilania data się resetuje na 1-01-1970, godzina 00:00 i stąd taki problem.
Co do aktywacji, to tak jak pisał Precelos, spróbuj przez WiFi lub iTunes na komputerze. Jeśli się nie uda, pozostaje kontakt z Apple, ale wątpię aby się nie udało.