DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #886458  autor: ManiacGSM
 08 wrz 2016, 01:11
Postanowiłem założyć konto ,aby wypróbować je na telefonie z androidem- taaak to nie pomyłka. Apple udostępniło swoją aplikację w sklepie Google. Postanowiłem to wypróbować , w końcu to
''trzy miesiące za darmo''. Ufff , najpierw po ściągnięciu, aplikacji na telefon do pewnego momentu się udawało potem nagle aplikacja zaczęła żyć własnym życiem, długo kręciło się kółeczko progresu, aż w końcu gdy myślałem ,że się udało to aplikacja twierdzi ,że błędne hasło. :cry: :cry: :smt067 :smt070 :smt071 .

W końcu zainstalowałem iTunes na kompie, tam udało mi się wysłać jakiś link na maila, zresetowałem hasło, podałem nowe i niemalże się udało, tylko teraz do pełnej weryfikacji odrzuca moją kartę bankową :smt005 . (dodam ,że na telefonie podczas zakładania konta, przyjęło ją bez problemów)

Proszę bardzo ejplowców o pomoc i może nie tylko ich. -każdy kto w temacie.
Paradoks polega na tym ,że teraz nie wiem czy mam aktywną usługę czy nie -mam na myśli te niby trzy miesiące ''za darmo''

Druga sprawa jest taka ,że nie zależy mi na zasysaniu muzyki ,ani na komputer ,ani na telefon tylko ,żeby w telefonie mieć odtwarzacz ''online'' . Uwierzcie lub nie ale do zasysania to mam za darmo torrenty i chomika i zależy mi tylko na wypróbowaniu tej usługi.

Teraz nie wiem do kogo kompetentnego mam się zgłosić ,żeby się nie okazało ,że bez mojej wiedzy za jakiś czas będą pobierane środki :smt012 :smt009

Dziękuję i proszę o pomoc.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.