DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #859489  autor: mirko199
 01 kwie 2016, 12:51
Hej, chciałem Wam pokazać moją pierwszą grę na iOS, wsparcie dla iPhone, iPad, iPod touch. Minimalne wymagania to iOS 7.0. Nie chciałem się ograniczać tylko do najnowszych modeli urządzęń Apple.
Ale co do gry :)

Puzzle dla dzieci to
✨ Gra w polskiej wersji językowej
✨ 83 układanek, nie mniej niż 14 z nich jest za darmo
✨ Kategorie układanek: zwierzęta, bajkowy świat, puzzle dla chłopców, puzzle dla dziewczynek, puzzle dla dzieci, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje
✨ Różne poziomy trudności: od 6 do 49 elementów (klocki)
✨ Blokada przez przypadkowymi zakupami, aby dzieci nie mogły niczego kupić bez wiedzy rodziców

Obrazek

Mam nadzieję, że gra się spodoba szczególnie młodszej publiczności :) Chętnie poznam wasze opinie na jej temat.

iTunes: Puzzle dla dzieci

Wcześniej była zrobiona wersja dla Android:
Puzzle dla dzieci Google Play
 #859492  autor: mirko199
 01 kwie 2016, 13:14
Aplikacje można pobrać za darmo, dziecko może układać 14 obrazków w 6 różnych poziomach trudności (w zależności od wybranej ilości elementów). A za dodatkową opłatą można kupić dodatkowe kategorie puzzli do układania. Aplikacja może zawierać reklamy, ale nie każdy będzie je widział. Reklamy można wyłączyć dokonując zakupu dowolnej kategorii w aplikacji. Staramy się złabać jakiś rozsądny balans między zarabianiem na pracy, którą wykonujemy, a udostępnieniem gry, którą można sprawdzić bez dokonywania zakupu. :)

Dla Android jest wersja bez reklam, z wszystkimi odblokowanymi obrazkami, która akurat teraz jest w promocji: https://play.google.com/store/apps/deta ... s.for.kids