DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #833869  autor: barnedska
 08 lis 2015, 00:03
Czy istnieje i zna ktoś jakąś dobrą aplikację galerii (do ściągnięcia), która wyglądałaby i miała użyteczność podobną jak w Samsungu? Przesiadłam się niedawno z Samsunga na iPhone i galeria zdjęć mi się strasznie nie podoba i brakuje mi takiej jak w Samsungu. Szukałam w sklepie, ale nie znalazłam żadnej, która spełniałaby moje wymagania. Chodzi o normalny podział na foldery, bez tego zbiorowiska "rolka z aparatu" i "mój strumień zdjęć". Dodatkowo fajnie, gdyby do folderów wgrywanych przez iTunes też dało się przenosić jakieś zdjęcia. Mam iOS 9.1 i zdjęcia pobrane mogę przenosić tylko do folderów utworzonych na telefonie - reszta wtedy jest jakby nieaktywna. Istnieje w ogóle taka możliwość w iPhone, czy muszę się pogodzić z tym, że nie da się tego zrobić?

I mam pytanie dodatkowe - jak zgrać zdjęcia z telefonu na komputer? Wchodząc w iTunes nie widzę nigdzie takiej opcji w "zdjęciach", a zależy mi na pozbyciu się większej ilości zdjęć, żeby nie zaśmiecać telefonu. Jestem jeszcze laikiem w urządzeniach od ogryzka i dopiero się uczę, stąd może takie dość banalne pytanie.