DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

 #595625  autor: Treys
 16 lis 2012, 12:21
Witam , jak w temacie ostatnio zauważyłem że moj Iphone 4 pożera mi troche kasy z karty :o to co powinienem to chyba już dawno wyłączyłem z niego ale nie jestem pewny , czy są jakieś aplikacje które powinienem wyłączyć na dobre ? czy pobierają któreś kase ? Jeśli tak to prosił bym o info

telefon bez JB i innych tego typu rzeczy , normalny karta sim z Play bez locka

 #595634  autor: orson_dzi
 16 lis 2012, 12:48
Myślałem, że już tyle się o tym powiedziało, że wszyscy dawno wiedzą... :roll:

Używanie tego typu sprzętu bez jakiegokolwiek pakietu internetowe to czysta głupota. Lepiej przecież wydać 10zł miesięcznie, niż 50zł na doładowania co dwa dni.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #595652  autor: PalonyLolek
 16 lis 2012, 13:31
Treys, jeśli transmisja jest całkowicie wyłączona, nie powinno być takiej sytuacji. Nie masz w tle uruchomionych żadnych dodatkowych aplikacji?
Proponowałbym prawdę mówiąc wykupić chociaż najmniejszy transfer internetowy przy tym Ajfonie się przyda zapewne nieraz.

 #595653  autor: Treys
 16 lis 2012, 13:35
PalonyLolek pisze:Treys, jeśli transmisja jest całkowicie wyłączona, nie powinno być takiej sytuacji. Nie masz w tle uruchomionych żadnych dodatkowych aplikacji?
Proponowałbym prawdę mówiąc wykupić chociaż najmniejszy transfer internetowy przy tym Ajfonie się przyda zapewne nieraz.
możliwe ze nie miałem wyłączonych 2 opcji zobacze jak bedzie teraz

 #597272  autor: Espi
 25 lis 2012, 12:16
Jeżeli nie chcesz korzystać w telefonie z dostepu do internetu wogóle, a nie wiesz jak to zrobić z pozycji ustawień telefonu to możesz zawsze także wyłączyć na karcie sim usługę gprs, ale jak już wyżej pisał orson w tego typu telefonach mija się to z celem.

 #599340  autor: aniaz1
 07 gru 2012, 00:08
Jak telefon może Ci pożerać kasę z karty?? To tylko operator

filmy instruktażowe

 #599378  autor: sylwia_kowal
 07 gru 2012, 11:24
hej,

ja korzystam z iphona 4 od kwietnia 2010 i uwierz na słowo, że bez mojej wiedzy nie uciekł ani grosz. Jedyne co robie to włączam transmisje danych przed skorzystaniem z safari / poczty / fb i zaraz potem wylaczam. Tylko w taki sposób możesz uniknąć problemu znikającej kasy z konta.

ale jak już ktoś napisał wcześniej: mieć smarfona typu galaxy lub iphone bez stałej taryfy transmisji danych niestety mija się z celem.