DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a
Wszystko, co związane z systemami mobilnymi Apple'a

Moderator: Moderatorzy

Który lepszy?

iTunes
3
50%
iPhone PC Suite
3
50%
 #277557  autor: LuiN
 16 lip 2008, 07:44
[center]iPhone PC Suite
to alternatywa dla oficjalnego narzędzia do obsługi telefonu iPhone z poziomu komputera, aplikacji iTunes.[/center]

Program umożliwia zarządzanie biblioteką plików multimedialnych (zarówno obrazów, filmów, jak i utworów muzycznych), kalendarzem, książką kontaktową, wiadomościami tekstowymi, dzwonkami, motywami itp. Za pomocą iPhone PC Suite można także wykonać kopię zapasową danych znajdujących się na Apple iPhone.

Do czasu ukazania się programu iPhone PC Suite jedyną możliwością zarządzania telefonem iPhone była aplikacja iTunes. Tylko za jej pomocą można było zarządzać plikami dźwiękowymi czy wykonać kopię bezpieczeństwa plików z telefonu. iPhone PC Suite jest godną alternatywą dla rozwiązania Apple.


Najważniejsze funkcje programu iPhone PC Suite:

- zarządzanie plikami MP3 - ich usuwanie/dodawanie, tworzenie/kasowanie list odtwarzania, przenoszenie utworów muzycznych na twardy dysk komputera
- zarządzanie plikami graficznymi - kopiowanie/usuwanie, przenoszenie do/z komputera
- modyfikacja pozycji kalendarza, książki kontaktowej, notatnika
- wysyłka SMSów za pomocą iPhone wprost z ekranu komputera
- zarządzanie zakładkami wbudowanej przeglądarki Safari
- zaimplementowany menadżer plików
- możliwość wykonania kopii zapasowej plików znajdujących się na telefonie
- zarządzanie dzwonkami - kasowanie oraz dodawanie nowych


Aplikacja do pobrania – pod tym adresem


[źródło: IDG]

 #277598  autor: didek
 16 lip 2008, 11:14
Ja jakoś nie używałem aletenatywnego softu do iPoda, iTunes mi wystarcza i podejrzewam ze podobnie by było z iPhonem, ale jak kogos drażnia aplikacje Apple to alteratywe ma :).