DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #1019129  autor: forum_tg
 23 wrz 2018, 18:33
Witam,

proszę o informacje, czy są jakieś serwisy, żeby legalnie, za opłatą oglądać nowe filmy które aktualnie grane są w kinach?
tak jak teraz dość nowe to: "Kler", "Dywizjon 303" itp.
 #1019131  autor: iphoneski
 23 wrz 2018, 18:49
Filmy kinowe oglądamy w kinie, nie ma opcji legalnie zobaczyć kinowego filmu w necie. Po kilku miesiącach będziesz mógł je wypożyczyć w serwisach VOD np w iTunes, wypożyczalni w dekoderze albo na player.pl czy vod.pl. Ja osobiście korzystam z play now albo wypożyczalni Upc bo oglądam do oporu a potem tylko płatność za rachunek i po bólu.
Jak chcesz być na bierząco polecam zrobić tak jak ja czyli wyrobić kartę do kina. Płacisz abonament jak za Netflix i oglądasz tyle filmów w kinie ile chcesz.
 #1019140  autor: iphoneski
 23 wrz 2018, 19:23
@SACZI Nie wiem czy dużo, jak zobaczysz 4 filmy normalnie za bilety to już ci się zwróci opłata za kartę. A jak mam oglądać reklamy w tv przerywane jakimś gniotem zwanym potocznie „super mega produkcja” to lepiej pójść sobie do kina. W wypożyczalni play masz filmy za 9 zł także jak nie mam co wieczorem robić to wolę wydać te 9 zł i zobaczyć sobie film. Chociaż teraz jest już liga mistrzów także filmy zejdą na dalszy plan.
 #1019141  autor: forum_tg
 23 wrz 2018, 19:24
Nowe filmy dotychczas zawsze w Kinie oglądaliśmy, ale teraz przez pewien czas będziemy mieli z tym utrudnienia. Tanie bilety to na Gruponie można dostać.
A który z portali internetowych ma najkrótsze opóźnienie w porównaniu z Kinami?
 #1059874  autor: darkangel
 20 gru 2018, 02:39
Trzeba poczekac 2-3 miesiace od premiery w kinie by byly dostepne gdzies na necie legalnie w dobrej jakosci.
Na cda.pl mozesz ogladac legalnie filmy (po zakupie konta premium za 20zl miesiecznie), wtedy masz dostep do legalnej bazy filmow od dystrybutorow (te darmowe produkcje, nie koniecznie sa z legalnego zrodla)