DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #914463  autor: olczyk
 06 mar 2017, 20:44
To jest dla mnie o tyle problematyczne, że moja twarz wygląd jakby byla spuchnięta. Dermatolog mówi, że to najpewniej od kosmetyków, a je przecież prawie żadnych (poza tymi do golenia) nie używam. Teraz już naprawdę mam zagwozdkę. Teraz więc kupiłem sobie na http://www.rossmann.pl/Produkt/Bialy-Je ... 97851,5660 najzwyklejsze mydło biały jeleń i staram się tylko tego używać. Co jednak z goleniem? Macie jakieś kosmetyki super delikatne? Znacie takie marki? Jestem w kropce bo jednak teraz moja twarz wygląda fatalnie i przyciąga wzrok, a czasem nawet padają jakieś tam niedyskretne pytania. To mnie nieco frustruje. Może coś mi doradzicie w temacie. Będę wdzięczny.
 #915791  autor: marena
 14 mar 2017, 11:19
Albo można też pójść do dermatologa, każda skóra jest nieco inna i to, co pasuje innym, niekoniecznie może pasować nam
 #917842  autor: Small_Kitten
 26 mar 2017, 13:03
Ja bym poszła z tym problemem do dermatologa bo to może być objaw choroby skóry. Zawsze lepiej żeby specjalista rzucił okiem.