DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #856316  autor: Optek
 15 mar 2016, 09:41
Czy przechodziliście jakieś szkolenia odnośnie prowadzenia negocjacji z partnerami biznesowymi, kontrahentami i klientami? Zastanawiam się czy istnieje jakiś taki kurs, który nauczyłby mnie, nie od strony biznesowej, a raczej osobowościowej, jak prowadzić takie rozmowy; jak zauroczyć mojego rozmówcę, skąd wykrzesać tę charyzmę by przekonać go do mojej osoby i mojej racji. Wiem na pewno, że Ci wszyscy agenci ubezpieczeniowi przechodzą jakieś szkolenia, które mają za zadania nauczyć ich postępowania w taki sposób, aby ludzie od pierwszego wejrzenia ich polubili i zaufali.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #856519  autor: Marciak
 16 mar 2016, 08:13
Myślisz,że każdy jest taki pewny siebie i charyzmatyczny na samym poczatku ? Nie ma tak, Jeden się z tym rodzi a jednen musi się tego nauczyć. W sieci jest wiele artykułów o tym . Tak naprawdę nie jest to takie trudne i wymaga jedyne zmiany części ze swoich zachowań. Zerknij sobie na przykład tutaj;
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak ... matycznym/ - na stronie jest opisane dobrze jak być bardziej charyzmatycznym.
 #881766  autor: marena
 08 sie 2016, 12:58
Książka to nie wszystko, zresztą takie poradniki zazwyczaj niczego nie dają i mają za zadanie tylko zbić kasy. Najlepiej jest samemu na zasadzie obserwacji czegoś się nauczyć.