DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #855624  autor: ManiacGSM
 11 mar 2016, 14:59
Witam i jak w temacie. Ja dojrzewanie przeszedłem w miarę gładko, nie mam trądziku ani innych anomalii-ale raz za kiedy robią mi się pojedyncze pryszcze- kiepsko to wygląda jak bym się całował z krową macie jakieś pomysły? kremy, sztyfty, plastry?

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #867079  autor: Marina
 20 maja 2016, 10:33
Ja korzystam z okładów z skorki z ogórka. Nie zastanawiałeś się czemu masz te brzydko nazwane "syfy" ? Ja czytałam (tez miałam problem ) w http://obk.pl/tradzik-jak-sobie-z-nim-radzic/ , że dużo ale to bardzo dużo artykułów spożywczych ma wpływ na naszą cerę , ja się załatwiłam czekoladą i białym pieczywem. Teraz cere mam ok jedynie przed miesiączką lekkie pryszcze wyskakują.
 #870499  autor: Kominiarz
 08 cze 2016, 13:06
Spróbuj takie combo: Czystek Kreteński i olejek z oregano hepatica.
Ja co prawda nei miałem problemów z cerą, ale mój znajomy zastosowal coś takiego i po miesiącu wyglądał dużo lepiej
 #876859  autor: lidiaw3
 13 lip 2016, 09:36
jeśli sprawa jest poważna to żadna skórka od ogórka tylko udaj się do dermatologa i niech ci jakas masc przepisze z antybiotykiem. Mi domowe sposoby nie pomogły.