DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #759671  autor: rhub
 30 paź 2014, 22:34
Dobru wieczór, chce kupić alkomat do normalnego użytkowania, ale też i do zabawy. Wiem, że tuż po wypiciu alkoholu nie powinno się mierzyć bo można zepsuć alkomat, ale po imprezie jak już każdy wypił ile mógł, można sobie sprawdzić kto jaką wartę objął :). Zależy mi na jakimś dokładnym alkomacie, bo taki stwierdzający czy jest powyżej 0,2 czy nie to nie potrzebuje z oczywistych powodów. Co jest dobrego w kwocie około 400zł ?

 #762292  autor: Karofun
 12 lis 2014, 12:37
w sumie zastanawiałem się, w jaki sposób można się bawić alkomatem. Teraz juz wiem:D
 #779634  autor: Temeczek
 21 sty 2015, 14:30
jesli to ma służyc do dobrej zabawy, ale też pokazywac rzeczywiset pomiary to musi być elektrochemiczny alkomat. połprzewodnikowe są słabej jakości i po kilku dmuchnieciach pokazują rózne wyniki szalone... jak masz dobry elektrochemiczny to możesz nawet używać go jednoczesnie w większym towarzystwe. takie pewne sprzety kosztują od 350zł w górę. już dobre klasy alkomat elektrochemiczny masz za 500zł. ja mam alkohit x50. bardzo szybko się zeruje, jest trwały i kupując w necie masz długą gwarancje na 3 lata.możesz ja imprezie wykorzystać że można dmuchać w lejek a nie ustnik :) i ma obrót na około, 360 stopni:)
 #803249  autor: pocket
 23 maja 2015, 21:41
można kupić takie jednorazowe, choćby w sklepie.
 #856096  autor: Gitarka
 13 mar 2016, 21:04
pocket pisze:można kupić takie jednorazowe, choćby w sklepie.
Ja kupiłam za jedyne 6 zł jednorazówki alkohitu, są dobre dla osób, które chcą mieć po ręką na wszelki wypadek taki test, gdyby nagle po wypiciu alkoholu coś wyskoczyło pilnego. Te jednorazówki są bezpieczne, dmucha się tylko w balonik, a co ważne pokazuje dokładny wynik.
 #876852  autor: rhub
 13 lip 2016, 09:25
W końcu został zakupiony alkohit x50, trochę przekroczył budżet ale minął ponad rok od zakupu i działa bez zarzutu, po każdej imprezie są chętni do pomiarów ;)