DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

 #644476  autor: Xy
 04 lip 2013, 00:20
kaciux pisze:Mają też sprzedaż, więc zarobki niezłe.
Nie wiem jak w NO ale w LU prowizja od sprzedaży to fikcja...

orson_dzi pisze:Rękę mam do poskładania, także i od forum odpocznę pod koniec miesiąca, ale nie wiem przez jaki czas.
Dobra nowina to akurat nie jest... Kogo jak kogo ale Orsona będzie brakowało.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #644480  autor: Misiasty
 04 lip 2013, 00:38
W Olsztynie jest Play, osobiście polecam. Pracowałem tam 7 miesięcy i naprawdę fajna atmosfera, sporo konkursów, dodatków do pensji a czasami i jakieś prezenty od Play bądź smakołyki w postaci słodyczy :D
Ogólnie w sieci jest sporo ogłoszeń, zatrudnienie na początku przez agencję a później ewentualnie umowa na stałe po dłuższym okresie i dobrych wynikach. W Olsztynie dzwonisz tylko do obecnych klientów Play więc to dodatkowy plus. CC mieści się w Cezalu przy ul. Wyszyńskiego :)

Z tego co wiem jest też coś z Orange, znajomy pracował i też sobie chwalił.

 #644878  autor: orson_dzi
 05 lip 2013, 15:24
Powrót do formy pewnie trochę czasu zajmie, ale sprzątać będę na pewno ;) . A i jakieś krótkie zdania jedną ręką też można sklejać w końcu.
Ale póki już co dwa dni po wszystkim wybieram się do pracy u mojego ulubionego operatora :P .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #644896  autor: Xy
 05 lip 2013, 15:44
Misiasty pisze:W Olsztynie jest Play, osobiście polecam. Pracowałem tam 7 miesięcy i naprawdę fajna atmosfera
Wśród pracowników czy również na linii pracownik - szefostwo? Bo to istotne... ;-)

Misiasty pisze:sporo konkursów, dodatków do pensji a czasami i jakieś prezenty od Play bądź smakołyki w postaci słodyczy :D
No to w Lublinie w budynku CC możesz nawet na Play Station łupać. Tylko zastanawiam się kto tam gra? Jeśli po zakończonej pracy każdy sp***la stamtąd jak najszybciej? A te słodycze to i tak wypas. W tym CC nie masz na co liczyć. Chyba, że sam kupisz z automatu jakąś colę...

Misiasty pisze:Ogólnie w sieci jest sporo ogłoszeń, zatrudnienie na początku przez agencję a później ewentualnie umowa na stałe po dłuższym okresie i dobrych wynikach.
Ostrożnie z tymi umowami. Nam też obiecywano, że po trzech miesiącach dostaniemy na stałe od Orange. Obiecanki cacanki... Dostawaliśmy tylko klasyczne śmieciówy odnawiane co miesiąc. Bez znaczenia czy ktoś miał wyniki, słupki, AHT czy nie. Ogłoszeń jest bardzo dużo od Orange bo jest duża rotacja pracowników. Ci, co byli uciekają i nie wracają. Ci, co nie wiedzą jak tam jest i są omamieni wspaniałą atmosferą, możliwością awansu, przywilejami, idą tam i po miesiącu, dwóch rezygnują widząc jak jest w rzeczywistości.

Misiasty pisze: Z tego co wiem jest też coś z Orange, znajomy pracował i też sobie chwalił.
Szczerze i bez oszukiwania: Nie znam osoby, która chwaliła sobie pracę w Orange.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #644917  autor: Misiasty
 05 lip 2013, 16:45
Xy pisze:
Misiasty pisze:W Olsztynie jest Play, osobiście polecam. Pracowałem tam 7 miesięcy i naprawdę fajna atmosfera
Wśród pracowników czy również na linii pracownik - szefostwo? Bo to istotne... ;-)
Również z szefostwem, młodzi otwarci ludzie, którzy zawsze pomogą i w każdej sprawie można się dogadać :)

Xy pisze:
Misiasty pisze:sporo konkursów, dodatków do pensji a czasami i jakieś prezenty od Play bądź smakołyki w postaci słodyczy :D
No to w Lublinie w budynku CC możesz nawet na Play Station łupać. Tylko zastanawiam się kto tam gra? Jeśli po zakończonej pracy każdy sp***la stamtąd jak najszybciej? A te słodycze to i tak wypas. W tym CC nie masz na co liczyć. Chyba, że sam kupisz z automatu jakąś colę...
Nie porównujemy tu CC Orange w Lublinie i Play w Olsztynie, no ale tutaj często widziałem jak ktoś grał sobie np. w piłkarzyki, ja osobiście nie grywałem ale co jakiś czas ktoś w tzn Relax Roomie się pojawiał :)
Xy pisze:
Misiasty pisze:Ogólnie w sieci jest sporo ogłoszeń, zatrudnienie na początku przez agencję a później ewentualnie umowa na stałe po dłuższym okresie i dobrych wynikach.
Ostrożnie z tymi umowami. Nam też obiecywano, że po trzech miesiącach dostaniemy na stałe od Orange. Obiecanki cacanki... Dostawaliśmy tylko klasyczne śmieciówy odnawiane co miesiąc. Bez znaczenia czy ktoś miał wyniki, słupki, AHT czy nie. Ogłoszeń jest bardzo dużo od Orange bo jest duża rotacja pracowników. Ci, co byli uciekają i nie wracają. Ci, co nie wiedzą jak tam jest i są omamieni wspaniałą atmosferą, możliwością awansu, przywilejami, idą tam i po miesiącu, dwóch rezygnują widząc jak jest w rzeczywistości.
Tutaj masz jasno powiedziane że w zależności od stanowiska (masz 4 (?) stanowiska siedząc na słuchawce) dostajesz daną stawkę podstawową (godzinową) plus oczywiście premie z umów które akurat tutaj są faktem a nie mitem i są cały czas do wglądu (stawki za daną umowę i to ile jakich umów przedłużysz), a z każdym awansem wyższa stawka godzinowa, po jakimś okresie (nie pamiętam już dokładnie jakim 6 albo 12 miesięcy) masz możliwość starania się o umowę na stałe.

Xy pisze:
Misiasty pisze: Z tego co wiem jest też coś z Orange, znajomy pracował i też sobie chwalił.
Szczerze i bez oszukiwania: Nie znam osoby, która chwaliła sobie pracę w Orange.
Z tego co z nim rozmawiałem, to nie narzekał jakoś szczególnie, chociaż fakt że wspominał o tym że jest strasznie sztywno.

 #644937  autor: Xy
 05 lip 2013, 17:22
Play Olsztyn i Orange Lublin to jak widzę dwa światy...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #645061  autor: orson_dzi
 05 lip 2013, 23:48
Pisałem Ci już swego czasu, że Orange Lublin, to unikalny ekosystem i to jest kompletnie nieporównywalne z niczym innym ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #645746  autor: panda
 09 lip 2013, 09:40
Cześć. Dostałam propozycję Błękitnej Linii właśnie, ale nie bardzo uśmiecha mi się praca w BOKU. Jestem przyzwyczajona do sprzedaży, a właściwie to prowizji od niej :)
Myślałam nad Playem, bo na bieżąco jestem z rynkiem, ale jak jest tam ze stawką godzinową?

A co do pracy w telemarketingu. Jestem zadowolona ze swojej pracy, dlatego chciałabym dalej tak pracować. Obce są mi miejsca, gdzie nie można wytrzymać 2 miesięcy, kiedy ja pracuję ponad 2 lata i jakoś nie muszę zapisywać się do psychologa :)

nie takie tanie jest to bakanie.

 #646669  autor: Griswold
 12 lip 2013, 23:57
Na błękitnej też są prowizje za sprzedaż, a jak ktoś jest dobry to może przejść na core. Minusem jest długie szkolenie wstępne na bl.

 #652210  autor: Xavi
 03 sie 2013, 18:41
Trafiłem na świeży artykuł o takich obozach i wypowiedzi na forum pod artukułem jeśli ktoś da radę przebrnąć. Ja przeczytałem.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /130739988

 #662162  autor: TechFan1987
 16 wrz 2013, 15:58
To też zależy jak się trafi, gdyż zazwyczaj jeśli jest to małe, nie sieciowe call center praca tam możę być przyjemna. Ja przynajmniej nie narzekałem. Teraz pracuję jednak w sprzedawca (tagi: sztabka złota cena ) i to zupełnie inna para kaloszy.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2013, 22:36 przez TechFan1987, łącznie zmieniany 1 raz.
 #873365  autor: marylciu
 24 cze 2016, 09:01
Praca w Call Center do miłej pracy nie należy, niestety wiem z doświadczenia :wink: ale jak szukasz jeszcze pracy w Olsztynie to może zajrzyj na strony z ogłoszeniami http://www.gowork.pl/praca/olsztyn;l, wakacje teraz idą więc pojawia się więcej pracy tymczasowej, więc da radę coś dorywczego znaleźć.
 #902003  autor: banerq88
 28 gru 2016, 13:39
oo widzę mowa o Olsztynie, a czy ktoś może był już w nowo otwartym parku trampolin? Zastanawia mnie czy jest odpowiednia forma rozrywki dla dziecka? Na ich stronie www http://jumping-zone.pl niby nie ma wzmianek o dzieciach ale wydaje m się, że jak na park rozrywki to powinno coś takiego się znajdować.
 #918645  autor: Esperantooos
 31 mar 2017, 13:48
Nie każde call center jest złe, ja długo pracowałem dla ccig - https://ccig.pl/ I to bardzo dobra firma. Mega się starają żeby zadowolić i pracownika i klienta. Jasne zdarzają się nie mili klienci, którzy maja zły dzien ale to mniejszosc ;)
 #921583  autor: Gelaros
 19 kwie 2017, 10:41
Też uważam że praca w call center nie jest wcale taka zła. U mnie jest akurat dobrze, warunki również spoko, klimatyzacja, na korytarzu dystrybutor wody mineralnej gazowanej i niegazowanej do wyboru, oraz inne automaty. Na płacę też nie ma co narzekać, także moje doświadczenia związane z tą branżą są okej.