DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #3813  autor: xlord
 19 kwie 2005, 00:06
Piotr pisze:Wolność Tomku w swoim domku jak to powiedział jeden polski wierszokleta :D
O ile mnie moja starcza pamiec nie myli to tam bylo "wolnoć..." :)

Pozdrawiam

 #3987  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 17:13
Ha ha ha ha ha ale i tak wiesz Xlord co chciałem ci przez to powiedzieć :-D

Pozdrawiam.

 #3992  autor: xlord
 21 kwie 2005, 18:38
To jasne. My sie kumamy, ale nie wiem czy postronni lapia :twisted:

Pozdrawiam

 #4005  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:11
Chyba się już połapali a jak nie to zachęcam do przeczytania całego tematu od deski do deski :-D (jak by na to nie spojrzeć jest trochę czytania w niektórych wątkach ha ha ha).

Pozdrawiam.

 #4063  autor: xlord
 21 kwie 2005, 21:27
Nie wiem, zcy ktos robil badania na ten temat, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze nie czyta sie wiecej jak trzech ostatnich postow :-)

Pozdrawiam

 #4104  autor: Piotr
 22 kwie 2005, 11:57
Ha ha ha ha wszystko zależy od tematu. Jak mnie temat ciekawi to przewertuje go całego - ot co taki pociąg do wiedzy ha ha :-D

 #4229  autor: xlord
 24 kwie 2005, 20:08
Jako zrodlo wiedzy traktuje artykuly, a nie topiki na forach. Fora traktuje jednak troche z przymrozeniem oka. O takim - ;-)

Pozdrawiam

 #4236  autor: Dragon
 24 kwie 2005, 21:29
z for tez sie mozna duzo dowiedziec, czaem bardziej "praktycznych" rzeczy, a czasem jakis fajnych plotek :P

 #4260  autor: Piotr
 25 kwie 2005, 12:06
Na niektórych forach powiem wam szczerze siedzą ludzie co znają się na swoim fachu a na innych tylko potrafią truć o przysłowiowej d... maryny.
W przeszłości bawiłem się w usenet ale stwierdziłem, że za dużo prostaków tam siedzi co tylko tłamsić ludzi potrafią a sami nic nie wiedzą. Na forach jakoś tego nie dostrzegam - może ze względu na dyscyplinkę jaką wprowadzają admini i moderatorzy :-D

PS. Z drugiej strony takie forum trochę uziemia tych co wiszą na modemach...

Pozdrawiam.

 #4270  autor: Sirmark
 25 kwie 2005, 13:16
Piotr pisze: PS. Z drugiej strony takie forum trochę uziemia tych co wiszą na modemach...
ilosc modemowcos systematycznie spada.. jest coraz wiecej stalych lacz tudziez innych mozliwosci ryczaltowych, ze w wielu przypadkach mozna cos dla siebie znalezc.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #4290  autor: Piotr
 25 kwie 2005, 16:08
Nie można jednak powiedzieć, że ludzie na modemach nie siedzą z tzw. doskoku... Jest wielu ludzi, którzy na pewno wnieśli by wiele do dyskusji gdy by tylko mieli dogodny dostęp do sieci. Owszem nie da się ukryć, że w naszym kraju na przełomie kilku lat w kwesti dostępu do sieci zmieniło się wiele na plus jednak mimo wszystko cały czas jednak pozostaje wiele do zrobienia a ceny jak by na to nie spojrzeć cały czas są wysokie...

Pozdrawiam.

 #4306  autor: xlord
 25 kwie 2005, 21:45
Piotr pisze:Na niektórych forach powiem wam szczerze siedzą ludzie co znają się na swoim fachu a na innych tylko potrafią truć o przysłowiowej d... maryny....
Przyklad TELEPOLIS (nic mu nie ujmujac) pokazuje, ze sa to tzw. towarzystwa wzajemnej adoracji. Nie wiem, czy zwrociliscie uwage, ze jest nas tu 6, no moze 7, aktywnych dyskutantow, z czego:
- SirmarK i Witek sa modero i zakladam, ze znaja sie na rzeczy,
- Dragon jako samozwanczy admin za bardzo to sie ostatnio nie udziela, wiec jego wiedza nt. mobile jest mi nie znana,
- Piotr wiecznie pytajacy, czyli raczej szukajacy informacji niz jej udzielajacy,
- frasio niby cos wie, ale w bardzo waskiej specjalizacji,
- xlord natomiast jest kompletnym laikiem uwielbiajacym motorole, ale i tak zneca sie nad swoim siemensem, robi jakies abstrakcyjne kalkulacje, ktore wszystkich g. obchodza i rozjezdza wszystkie tematy :-D
a zapomnialbym o tym siodmym - aNaX cos tam cos tam - zaginiony w akcji,
wiec gdzie tu jest skupisko ludzi co sie znaja??? :P :twisted:

Pozdrawiam

 #4318  autor: Sirmark
 26 kwie 2005, 00:47
xlord pisze: Przyklad TELEPOLIS (nic mu nie ujmujac) pokazuje, ze sa to tzw. towarzystwa wzajemnej adoracji. Nie wiem, czy zwrociliscie uwage, ze jest nas tu 6, no moze 7, aktywnych dyskutantow, z czego:
czyli krotko mowiac mamy statystycznie globalny profil ;)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #4357  autor: Piotr
 26 kwie 2005, 11:36
xlord pisze: Przyklad TELEPOLIS (nic mu nie ujmujac) pokazuje, ze sa to tzw. towarzystwa wzajemnej adoracji. Nie wiem, czy zwrociliscie uwage, ze jest nas tu 6, no moze 7, aktywnych dyskutantow, z czego:
- SirmarK i Witek sa modero i zakladam, ze znaja sie na rzeczy,
- Dragon jako samozwanczy admin za bardzo to sie ostatnio nie udziela, wiec jego wiedza nt. mobile jest mi nie znana,
- Piotr wiecznie pytajacy, czyli raczej szukajacy informacji niz jej udzielajacy,
- frasio niby cos wie, ale w bardzo waskiej specjalizacji,
- xlord natomiast jest kompletnym laikiem uwielbiajacym motorole, ale i tak zneca sie nad swoim siemensem, robi jakies abstrakcyjne kalkulacje, ktore wszystkich g. obchodza i rozjezdza wszystkie tematy :-D
a zapomnialbym o tym siodmym - aNaX cos tam cos tam - zaginiony w akcji,
wiec gdzie tu jest skupisko ludzi co sie znaja??? :P :twisted:
Xlord ja powiem krótko.
TELEPOLIS (Sami Swoi) -> PROSTE FORUM O TELEFONI KOMÓRKOWEJ :!: :-D

Pozdrawiam.

 #4384  autor: xlord
 26 kwie 2005, 17:06
Piotr pisze:...TELEPOLIS (Sami Swoi) -> PROSTE FORUM O TELEFONI KOMÓRKOWEJ :!: :-D

Pozdrawiam.
No proste to ono nie jest. Na sama mysl o znalezieniu tu konkretnej informacji poce sie :wink: :P

Pozdrawiam

 #4426  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 08:41
He he he he chyba Xlord nie jest tak tragicznie. Owszem może jest tutaj lekki bałagan ale przy odrobinie szczęścia można znaleźć trochę ciekawych informacji :-D

Pozdrawiam.

 #4432  autor: xlord
 27 kwie 2005, 09:27
No mozan mozna, ale jak ktos wchodzi po raz pierwszy na forum radze, zeby automat wyrzucal na ekran szybki przewodnik po zaulkach Forum-Telepolis 8)

Njawiekszy porzadek panuje na Hajdparku :P

Pozdrawiam

 #4441  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 10:41
Ja nie chcę nic mówić Xlord ale od dłuższego czasu obserwuję to forum i stwierdzam, że 97% tematów to nasza dwójeczka rozjechała 8)
Ten niby dotyczy Netii i taryf z nią związanych a proszę rozmawiamy o forum Telepolis, które jest jednym wielkim Hydeparkiem :-D

Pozdrawiam.

 #4449  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 10:59
Czy mi się zdaje, czy ten temat przypadkiem był w innym dziale :D

 #4450  autor: pmp
 27 kwie 2005, 11:04
Nom zapewne byl... ale widocznie nadaje sie tylko do hyde park... :)

ANIMAL!!!