DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #3701  autor: xlord
 17 kwie 2005, 19:27
WitekT pisze:Operatorzy wirtualni to nie problem - URTiP wydał do tej pory lekką ręką kilkadziesiąt pozwoleń. Każde kosztuje 2500 euro, więc to nie problem. Problemem jest zmuszenie dotychczasowych operatorów do przyjmowania MVNO na swoje łono - i tu właśnie potrzebny jest regulator, który ich do tego powinien zmusić. :)
Otoz to !!! :shock: :roll:

ps. a czy Telepolis zlozylo juz podanie o pozwolenie na wirtualnego operatora sieci komorkowej?

Pozdrawiam

 #3703  autor: WitekT
 17 kwie 2005, 19:38
Heh... Nie mielibyśmy pieniędzy na inwestycje - głównie w marketing. ;)
Dwa - za mało znana z nas marka... ;)

 #3707  autor: xlord
 17 kwie 2005, 20:17
WitekT pisze:Heh... Nie mielibyśmy pieniędzy na inwestycje - głównie w marketing. ;)
Dwa - za mało znana z nas marka... ;)
Spoko. Wysylasz maila do uzytkownikow. Zakladamy, ze 2/3 z nich wysyla do swoich znajomych, 2/3 ze znajmomych wysyla do swoich znajomych i tak mamy lamcuch w ciagu geometrycznym. W czasie dwoch tygodni juz wie o temacie kilka do kilkunastu tysiecy ludzi, a w perpektywie roku znane jest juz milionowi. Teraz niech co 10 sie zastanowi nad propozycja, a z tych z kolei co piaty (przy zalozeniu dobrej oferty) zdecyduje to mamy juz 20 tys. zywych uzytkownikow. Toz to najtanszy marketing i najczystszy zysk. :-) Jakby wypalilo, biore 10% dywidendy. Sadze, ze jestem najtanszym menago na rynku :P :-D ;-)
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2005, 20:21 przez xlord, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiam

 #3708  autor: xlord
 17 kwie 2005, 20:20
A... zapomnialem o malym bonusie, czyli o darmowych dwutygodniowych wakacjach dla mnie i osoby towarzyszacej nad zatoka w osrodku pracowniczym ;)

Pozdrawiam

 #3713  autor: WitekT
 17 kwie 2005, 20:53
I co? Może jeszcze stołówce zakładowej chcesz mieć wyżywienie gratis? ;)

A co do marketingu - trzeba mieć pieniądze, żeby operator zgodził się "wpuścić" wirtualnego do swojej sieci. To wszystkie nie jest takie proste. ;)

 #3718  autor: xlord
 17 kwie 2005, 21:07
WitekT pisze:...A co do marketingu - trzeba mieć pieniądze, żeby operator zgodził się "wpuścić" wirtualnego do swojej sieci. ...
To juz jest Twoja dzialka. Jesli mialbym sie tym zajac to nie sadzisz chyba, ze zadowolilbym sie marnymi 10%. ;-) Ja moge reczyc jedynie za 1mln znawcow marki w ciagu roku i za brak odpadkow w sierpniowym turnusie w stolowce zakladowej.

Pozdrawiam

 #3720  autor: WitekT
 17 kwie 2005, 21:11
Skoro mam już załatwiony marketing, to pozostaje mi już tylko znaleźć jakiegoś napaleńca z kasą, który zainwestuje. :)

A ja będę prezesem. :-D

 #3732  autor: xlord
 17 kwie 2005, 21:34
WitekT pisze:...

A ja będę prezesem. :-D
A my (ja i inwestor strategiczny) jako rada nadzorcza kazemy Ci podpisac juz rone glupoty :twisted:

Pozdrawiam

 #3766  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 17:24
WitekT pisze:Skoro mam już załatwiony marketing, to pozostaje mi już tylko znaleźć jakiegoś napaleńca z kasą, który zainwestuje. :)
To może już teraz załatwimy jakąś malutką zbiurkie kapitału na poczet przyszłego biznesu :wink: Stworzymy spółkę cywilną itp. a potem stopniowo będziemy przejmować rynek. Niszczyć konkurencję itp. :twisted:
WitekT pisze:A ja będę prezesem. :-D
O tym Witku zadecyduje rada nadzorcza :-D

 #3807  autor: xlord
 18 kwie 2005, 23:46
Piotr pisze:...
O tym Witku zadecyduje rada nadzorcza :-D
Ale ja jestem za. Niech ma chlop cos z zycia :-D

Pozdrawiam

 #3853  autor: Piotr
 19 kwie 2005, 15:18
Jeżeli z kominka zamieszczonym na dachu mojego bloku będzie leciał biały dym będzie oznaczało to, że też jestem ZA 8) :-D

Pozdrawiam.

 #3906  autor: xlord
 19 kwie 2005, 22:52
Piotrze nie badz taki okon :wink: Prezes to tylko figura i musi podpisywac to co mu marketingowiec z inwestorem podsuwaja. Aha! I tak wogole to zdecyduj sie czy chcesz miec moc decyzyjna w biznesie, czy nie, bo wolny jest juz tylko wakat iwestora strategicznego, a Ty na razie na nic (czyt. wylozenie kasy) nie zdecydowales. :-D :twisted:

Pozdrawiam

 #3972  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 09:41
xlord pisze:...a Ty na razie na nic (czyt. wylozenie kasy) nie zdecydowales. :-D :twisted:
Na chwilę obecną wstrzymuje się od głosu.
Ale pamiętajcie, że mam kapitał i jestem waszym strategicznym więc myślę, że jakieś miejsce na stołku też się dla mnie znajdzie :-D

Pozdrawiam.

 #3995  autor: xlord
 21 kwie 2005, 18:48
Piotr pisze:Na chwilę obecną wstrzymuje się od głosu...
Ale promocja trwa tylko do 15 maja lub do wyczerpania zapasu stolkow :-D ;-)

Pozdrawiam

 #4000  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:00
To może ja jakąd przedpłatę zrobię na rezerwacje stołka :D
Podajcie konto to jeszcze dziś odpowiednią kwotę przeleje - najlepiej aby to było konto w Mbanku bo w ciągu paru sekund będziecie mieli odpowiednią kwotę do dyspozycji :-D

Pozdrawiam.

 #4002  autor: xlord
 21 kwie 2005, 19:05
A co Ty taki chetny do przelewania pieniedzy w ciemno. A moze Ty jestes mafia i chcesz nas skorumpowac albo uciekasz w szara strefe. NIe wiem jak Witek, ale ja chyba wysle do Ciebie mojego prawnika, zeby sprawdzil co i jak.

Pozdrawiam

 #4004  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:10
xlord pisze:A co Ty taki chetny do przelewania pieniedzy w ciemno. A moze Ty jestes mafia i chcesz nas skorumpowac albo uciekasz w szara strefe.
No przecież gdzieś trzeba wyprać brudne pieniądze z przemytu alkoholu i papierosów zza wschodniej granicy, handlu kradzionymi samochodami, characzami ściąganymi z luksusowych lokali itp. :-D
xlord pisze:NIe wiem jak Witek, ale ja chyba wysle do Ciebie mojego prawnika, zeby sprawdzil co i jak.
To tak traktujecie swojego strategicznego. Oj Panowie nie dziwmy się, że rozwój gospodarki w Polsce stoji w miejscu a zagraniczny kapitał jest inwestowany w Czechach czy na Słowacji.
Ja jednak jestem przychylny człowiek i nie rzucam słów na wiatr.
Panowie wy nie pytacie skąd, dlaczego, itp. a ja dyskretnie zajmuje stołek w naszym biznesie i przelewam określoną kwotę na rozpoczęcia działalności :-D

 #4025  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:33
Czy mi się zdaje czy ten temat został tutaj przetransportowany z innego działu :D

Coś czuję, że chyba Xlord za bardzo temat nam się rozjechał. Wituś się wkurzył i zaczął robić porządki.

Pozdrawiam. :wink:

 #4027  autor: WitekT
 21 kwie 2005, 19:34
Przeniosłem, ale tylko offtopikową część, żeby można było spokojnie podyskutować nie na temat. ;)

Ja tam się nie wkurzam, po prostu raz na jakiś czas robię porządki na forum i tyle. :)

 #4030  autor: Piotr
 21 kwie 2005, 19:38
WitekT pisze:Przeniosłem, ale tylko offtopikową część, żeby można było spokojnie podyskutować nie na temat. ;)
Wituś czy to taki OT. Przecież my w tym wątku dyskutujemy o kasie i o naszych posadkach w biznesie jakie tworzymy :-D
WitekT pisze:Ja tam się nie wkurzam, po prostu raz na jakiś czas robię porządki na forum i tyle. :)
Tak jest :!: Porządek musi być 8)