DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #960494  autor: mol
 11 lis 2017, 10:02
Kiedy byłem jeszcze w liceum, wybrałem się na koncert Linkin Park i Pearl Jam w Chorzowie. Tyle co wtedy to się chyba nigdy nie wystałem. Pod koniec koncertu tak mnie już bolały nogi, że chciałem aby się już skończył :D
- Rihanna na Openerze (moja ex była wielką fanką), upał straszny i ponownie jak już się doczekaliśmy koncertu to byłem wykończony.
- Koncert SIA i The XX na Kraków Live festival. Barzo miła atmosfera, leżaczki, food trucki, piwko. To jest coś dla mnie. Jestem zdecydowanym fanem festiwali :)
- Koncert RHCP W Krakówie w tym roku. Szczerze mówiąc spodziewałem się większego WOW! Miałem wrażenie, że grają tylko żeby odbębnić.
- Festiwal Męskie granie. Różni wykonawcy, piwko, jedzonko, leżaczki. Bardzo fajny klimat. Byłem póki co dwa razy, ale w przyszłym roku chyba też się skuszę.
No i Woodstock, ale tam to szczerze mówiąc koncerty słabo pamiętam...

Z tych na które chętnie bym się wybrał to : Kings of leon, Grimes, Organek, The prodigy.
 #984513  autor: maxon27
 20 mar 2018, 08:32
Ja w lipcu wybieram się z paczką znajomych na ultra europe music festival na 10 dni :) Meeeega się cieszę, bo to zawsze było moje marzenie, ale ciężko było zorganizować taki wyjazd na własną rękę, głównie ze względu na bilety festiwalowe. Teraz jest zorganizowany Ultra Party Camp, gdzie oprócz festiwalu, mamy zapewnione zakwaterowanie, zwiedzanie Chorwacji i na pewno dobrą energię :D