DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #1137154  autor: adiq1033
 11 paź 2022, 14:16
Cześć.

Obecnie korzystam z Play Box TV 2.
Mój telewizor nie posiada funkcji smart.

Rozważam zmianę na inne urządzenie (nakładka Play na Android TV czasami lubi zamulć).

Co wybrac w budżecie 200-300zł?

Próbowałem z Amazon Fire Stick TV, ale nie spełnił moich oczekiwań (Play Box TV 2 działał żwawiej, ponadto nie wiem dlaczego Fire Stick nie obsługiwał HBO Max).

Biorę pod uwgę Google Chromecast 4.0 z pilotem, natomiast martwi mnie nieco ilość miejsca w tym urządzeniu - pamięć to tylko 4GB na aplikacje, a kilka ich będzie: Netflix, Amazon Prime, HBO Max, Disney+, prawdopodobnie ViaPlay. W Play Box TV 2 mam zainstalowaną karte pamięci, na której mogę instalować aplikacje.

Z czego Wy korzystacie?
Jaki dekoder możecie polecić?
Obsługa HEVC byłaby dodatkowym atutem. Kolejnym byłaby możliwość streamingu z telefonu na ekran TV (do przeglądania zdjęć, oglądania nagranych filmów).
 #1137157  autor: iphoneski
 11 paź 2022, 14:47
Podobno ten Box od C+ działa spoko. Sam używam Apple TV 4K, ale kilku znajomych go ma i są zadowoleni. Chyba na Satkurier była recenzja, więc zerknij w Google i sam oceń.
 #1137186  autor: Remington
 12 paź 2022, 09:41
adiq1033 pisze:
11 paź 2022, 14:16
Biorę pod uwgę Google Chromecast 4.0 z pilotem, natomiast martwi mnie nieco ilość miejsca w tym urządzeniu - pamięć to tylko 4GB na aplikacje, a kilka ich będzie: Netflix, Amazon Prime, HBO Max, Disney+, prawdopodobnie ViaPlay. W Play Box TV 2 mam zainstalowaną karte pamięci, na której mogę instalować aplikacje.

Pod względem szybkości jest świetny. No i jest fo produkt Google’a, więc system i taki YT, Chromecast powinny zawszd chodzić idealnie. Miejscem się nie przejmuj to są androidowe apki, one nie są duże.