DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #1136804  autor: super_electric
 03 paź 2022, 21:22
Hej, jak wyżej. Ja dzisiaj ładowałem swój odtwarzacz mp4 firmy Sony NWZ-E384 (no i ,,rozkraczył sie'' , zepsuł się bo nie reaguje na przyciskanie przycisków (bez wyjątku;a jak się ładował to kilka razy zaświecił się ekran na sekundę). Po odłączeniu od ładowarki - nie reaguje na [że tak powiem: ,,na próby uruchomienia'' wcześniej wspomnianego odtwarzacza mp4. ,,Resetowałem'' go. Reset nie pomógł mu :(. Co robić? Pozdrawiam. Aha; jeśli ten wątek jest w noeodpowiednim dziale lub nie na temat - przepraszam , ale ,,rzadko udzielam się na tym forum''.
 #1136807  autor: koszalineo941268
 03 paź 2022, 21:48
"Odtwarzacz „WALKMAN” nie reaguje na polecenia przycisków.
Odtwarzacz Walkman ma włączoną funkcję HOLD.

Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku OPTION/PWR/HOLD powoduje anulowanie funkcji HOLD.

W odtwarzaczu Walkman skropliła się para wodna.

Zaczekaj kilka godzin na wyschnięcie odtwarzacza Walkman.

Poziom naładowania akumulatora jest niski lub niewystarczający.

Naładuj akumulator, podłączając odtwarzacz Walkman do działającego komputera [Szczegóły].

Jeśli po naładowaniu akumulatora problem nadal występuje, naciśnij przycisk RESET, aby zresetować odtwarzacz Walkman [Szczegóły].

Odtwarzacz Walkman jest podłączony do komputera przy użyciu kabla USB.

Rozłącz połączenie USB, a następnie korzystaj z odtwarzacza Walkman."
https://helpguide.sony.net/gbmig/446666 ... 02/02.html