DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #1082550  autor: kwrobel6
 20 paź 2019, 16:43
Temat zamykam. Jak mówiłam wcześniej sprawdziłam wszystkie opcje aktualizacje i na win i routerze miały wyłączona opcje ściągania automatycznego. Mamie się przypomniało nagle że jak otwierała umowe z maila wyskoczył jej jakiś dziwny komunikat, ale zamkla nie czytając. Okazało się że ściągla wtedy program śledzący (Sciaglo jej wszystkie dane) router został sprawdzony na komisariacie i była w nim no ja na to pluskwa która ściągala sygnał. Dziękuję i pozdrawiam
 #1082554  autor: Remington
 20 paź 2019, 17:17
Skoro zamkła i ściągła „no ja na to”, że wszystko jasne :lol:

Ciekawy to również program szpiegujący co instaluje się na routerze po otwarciu załącznika do maila :wink: po czym przesyła w świat setki GB zamiast kB jak każdy inny trojan. Chyba NSA jakieś za tym stało, albo Chińczycy. Choć i Phenianu bym nie wykluczał.

Jak to dobrze jednak, że nawet w niedziele na komisariatach dyżurują panowie przodownicy obeznani w sprawdzaniu oprogramowania przyniesionych im routerów i robią to od ręki 8) .

Większych bzdur dawno tu nie było. Temat zamykam i przenoszę do Hydeparku.

+1 @Eragon