DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #11211  autor: mol
 12 sie 2005, 19:49
Co byście chcieli mieć?? Może coś dziwnego, pokręconego, nietypowego bo mnie by sie przydał przyrząd do cofania się w czasie :-D Np po napisaniu jakiegoś sprawdzianu w szkole mogłbym, sprawdzić odpowiedzi na pytania, pozniej cofnąć sie w czasie i sprawdzianik napisac sobie jeszcze raz tylko znałbym już odpowiedzi na wszystkie pytania :-D Aha i czpaka niewidka tez by fajna była :-D

 #11216  autor: BarteH
 12 sie 2005, 19:53
:-D :-D :-D
Molu80 ale ty masz pokręcone pomysły.hehehe Jak zawsze zresztą ja nie wiem w sumie co bym chcial mieć!!! Może jakieś fajny samochodzik(ale to standard). Ja chciałbym wygrać w totka( też standard, ale nie mam pomysłu)!!!

Pozdros 4aLL!!!

 #11218  autor: BarteH
 12 sie 2005, 19:55
:-D :-D :-D
Może jeszcze chciałbym umieć grać na gitarce elektryczne mieć wszystkie wejściówki na koncert O.S.T.R. za darmo i mieszkać na Jamajce hehehe!!! :-D

Pozdros 4aLL!!!

 #11219  autor: mol
 12 sie 2005, 19:56
BarteH myśle że ten temat jest idealny dla naszego kolegi kucharza z wielką wyobraźnią :D:D On by napewno coś pokręconego wymyślił :-D

 #11223  autor: BarteH
 12 sie 2005, 19:57
Raczej nie on by powiedzial że to wszystko ma albo miał i ogólnie mu sie to nie podoba!!! :-D

Pozdros 4aLL!!!