DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #1006062  autor: asziatko
 03 sie 2018, 16:19
Witam,

Poszukuje aplikacji na Androida 7.0 przy pomocy której można zrobić screen / zrzut z zatrzymanej klatki w pliku filmowym.

Posilę się tu taką aplikacją jak była na Windows Phone o nazwie Lumia Moments która właśnie miała taką możliwość wyboru najlepszej klatki i zrobienia screenu / zrzutu.

Czy taką aplikację o takich możliwościach na Androida 7.0 też jest dostępna?. Jeśli tak to jaka to jest aplikacja, o jakiej nazwie?.

W Kontakcie,
Artur
 #1006505  autor: asziatko
 07 sie 2018, 15:43
Dokładnie na Huawei P9 Lite Mini, tak wiem właśnie że ma taką opcję że można screena zrobić 3 palcami, ale właśnie potrzebował bym żeby można było zrobić screena z klatki filmowej po wybraniu najlepszej klatki z filmu robimy screena. Tak jak właśnie miała to Lumia Moments.

W Kontakcie,
Artur
 #1006968  autor: asziatko
 10 sie 2018, 18:37
Przeszukałem też Sklep Play ale nic nie znalazłem takiej apki co była na Windows Phone, czy też podobnej do Lumia Moments.

W Kontakcie,
Artur