DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #978689  autor: santamaradona
 19 lut 2018, 15:57
Hej,
Czy ktoś mógłby polecić aplikację na androida 2 lub ostatecznie androida 4, do której można zaimportować punkty GPX z GPS-a, ale jednocześnie, żeby ta aplikacja nie pokazywała mapy?
Rzecz polega na tym, że często chodzę w jakieś krzaki i chciałbym móc zlokalizować interesujące mnie miejsce. Mój telefon jest na tyle stary, że wolałbym mieć samą nawigację bez mapy. Nie używam go nawet jako telefonu, po prostu leży na półce nieużywany, więc pomyślałem, że może spełnić funkcję GPS-u. Potrzebuję aplikacji, która pokazuje strzałkę, wskazującą gdzie i w jakiej odległości jest mój punkt. Ponieważ zwykle chodzę w teren, to i tak na niewiele zdają mi się mapy tak niedokładne jak google maps.
Ta nawigacja jest tylko jako backup, czasami ma się wątpliwości, czy iść prosto, czy w lewo, a szkoda nadkładać dwóch kilometrów. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
Ewentualnie może być aplikacja z mapami, ale która tych map nie wymaga do działania. Zależy mi jednak na tym, żeby to była lekka aplikacja, a mapy i lekkość trochę się wykluczają.