DAJ CYNK
  • Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.
Dział stworzony z myślą o użytkownikach, którzy poszukują odpowiednich rozwiązań lub sami chcą się podzielić opinią o różnych aplikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tytule nowego postu proszę podać system, dla którego ma być dana aplikacja oraz przeznaczenie w trzech krótkich słowach np. Android [ SPORT/SIŁOWNIA/POMIAR]. Zasada obowiązuje do każdej dziedziny, niezależnie od przeznaczenia aplikacji oraz tego czy jej potrzebujemy czy też polecamy.
 #976658  autor: samu3lll
 09 lut 2018, 11:58
Cześć poszukuje programu do wysyłki SMS z komputera przez telefon z androidem.
Zależy mi dokładnie na tym by na komputerze pisać wiadomości, ale żeby były one wysyłane z mojego numeru.
Znalazłem jedynie https://play.google.com/store/apps/deta ... .sms&hl=pl
ale na komputerze da się zalogować tylko poprzez GMAIL a to trochę komplikuje, bo SMSy będzie wysyłała inna osoba i nie chciałbym żeby miała dostęp do mojej poczty. Jakieś inne programy są?
 #985263  autor: neotele
 23 mar 2018, 18:43
Załóż, na potrzeby wysyłania SMSów, robocze konto na Gmail, powiąż je z tym programem oraz ze swoim numerem i przekaż dane logowania osobie, która ma wysyłać te SMSy.